BolecCynk

 

R E K L A M A

Będzie nowy oddział zakaźny

28 lipca 2020r. o 11:02, odsłon: 9616 - PILNE!

Do października ma powstać nowy budynek z 65 łóżkami. - Plan jest realny - mówi dyrektor szpitala, Kamil Barczyk

Bolesławiec - Informacje: Kamil Barczyk

Kamil Barczyk (fot. Bernard Łętowski / Bolec.Info)

Bolesławiecki SP ZOZ pracuje właśnie nad powstaniem nowego oddziału zakaźnego. Utworzenie oddziału dodatkowego mającego 65 łóżek to nowy budynek który miałby stanąć do października, aby być gotowym na ewentualną drugą falę epidemii.

- Stawiamy nowy budynek na terenie szpitala, za głównym budynkiem - mówi dla Bolec.Info dyrektor SP ZOZ, Kamil Barczyk. - Szpital będzie dzięki temu funkcjonował normalnie, a oddział zakaźny będzie w osobnym budynku.

Tak szybka inwestycja jest możliwa, bo konstrukcja budynku ma być modułowa i szybka w montażu. Nowy oddział zakaźny ma kosztować około 6 mln złotych, półtora miliona ma dać Urząd Marszałkowski, w inwestycji ma partycypować także Powiat Bolesławiecki.

Będzie nowy oddział zakaźny
Przyłącz się do facebookowej grupy "Koronawirus w Bolesławcu - tylko WAŻNE informacje z terenu powiatu" , w której znajdziesz bieżące informacje o epidemii na terenie miasta i powiatu. Kliknij w TEN link.

(Bolec.Info)

R E K L A M A
R E K L A M A

Komentarze Bolecnautów

 • avatar

  Jako inżynier powiem jedno. Jak w takim terminie chce się szybko wybudować, to zaraz szybko będzie trzeba remontować. A remont będzie dużo droższy niż budowa.

  28 lipca 2020r. o 13:08

 • avatar

  Będzie jeszcze jedno Forum Romanum?

  28 lipca 2020r. o 13:52

 • avatar

  ~~Granatowy Kalocefalus napisał(a): Będzie jeszcze jedno Forum Romanum?  Ta, pojawi się w kasku z młotkiem razem z wąsatym funflem "bezpartyjnym".

  28 lipca 2020r. o 14:09

 • avatar

  Pan dyrektor to ma bujną wyobraźnie. Jak wybuchła pandemia to w marcu zaczęli remont na strychu, Pan dyrektor mówił, ze prace dobiegają końca, a do tej pory remont strychu trwa. Tak samo będzie z nowym budynkiem..

  28 lipca 2020r. o 15:38

 • avatar

  100 myśli na minutę! Co chwilę coś nowego ma powstać z tego samego budynkuml. Nahjpierw miał być ZOL, potem kardiologia a teraz zakaźny. Ciężko nadążyć!

  28 lipca 2020r. o 16:49

 • avatar

  100 myśli na minutę! Co chwilę coś nowego ma powstać z tego samego budynku. Najpierw miał być ZOL, potem kardiologia a teraz zakaźny. Ciężko nadążyć!

  28 lipca 2020r. o 16:54

 • avatar

  Poproszę o adres dealera :)bo jak to inaczej osądzić? KOLEJNE MEDIALNE PLANY..I PROPAGANDA W MAŁOSCI ZARZADZANIA!!!!..A ZA PYTAM GDZIE REZONANS I I KONTRAKT NA RADIOLOGIE???..GDZIE TE MILIONY GMIN ???GDZIE TA DOSTEPNOSC DO DIAGNOSTYKI??? GDZIE SPECJALISCI W NIEDOKOŃCZONYM BLOKU OPERACYJNYM.ZAKAZNICY?? PANOWIE RADNI KTOS WAS ....ACH SZKODA GADAC JAK W TRĄBKE ROBI-BO ZE ZARZAD POWIATU SPOLELEGLIWY BY ZACHOWAC JAKAKOLWIEK TWARZ...TO WIDAC.

  28 lipca 2020r. o 17:00

 • avatar

  ~Czerwonawa Begonia napisał(a): Jako inżynier powiem jedno. Jak w takim terminie chce się szybko wybudować, to zaraz szybko będzie trzeba remontować. A remont będzie dużo droższy niż budowa.

  Ciekawe spostrzeżenie? Pan Inżynier chyba nigdy nie widział jak powstają domy w dwa tygodnie i nikt ich przez lata nie remontuje. Pan inżynier chyba nigdy nie widział w jakim tempie powstają obecnie wieżowce. Pan inżynier chyba widział taką budowę jaką jest obecnie na moim osiedlu . Wymiana nawierzchni ok. trzydziestu metrów chodnika trwa już drugi tydzień.

  29 lipca 2020r. o 11:07

R E K L A M A

Skomentuj:

KORONAWIRUS W BOLESŁAWCU

Kontakt z Bolec.Info

Redakcja: redakcja@bolec.info, tel. 693-375-790
Dział Reklamy: reklama@bolec.info
Reklama na Bolec.Info: tel. 693-375-950, 693-375-799
Pełna wersja strony
Bolec.Info - wersja mobilna

Copyright © 2004-2020 by Bolec.Info (przygotowanie: Bartłomiej Mierzwa)