BolecCynk

 

R E K L A M A

Pamiętacie o Światełku do Nieba

11 stycznia 2020r. o 11:47, odsłon: 2467 - Nasz patronat

Spotykamy się 12 stycznia o godzinie 21.00 w Rynku, obok bocznych schodów Ratusza. Wszystkie ręce na pokład

Bolesławiec - Informacje: Muzyczne światełko do nieba

Muzyczne światełko do nieba (fot. WOŚP Bolesławiec)


Uwaga Muzyczne Światełko do Nieba- rozpoczniemy Hymnem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Następnie minutą ciszy, uczcimy tragiczną śmierć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza podczas ubiegłorocznego finału WOŚP

Pamiętacie o Światełku do Nieba

(WOŚP Bolesławiec/Bolec.Info)

R E K L A M A
R E K L A M A

Komentarze Bolecnautów

 • avatar

  I tak o to kuchennymi drzwiami wprowadzono politykę do WOŚP. Wiele tracicie.... A szkoda

  11 stycznia 2020r. o 14:53

 • avatar

  Tego Adamowicza, o którym Neuman z PO na nagraniu w Tczewie potwierdził, że są na niego twarde dowody i może być wyprowadzony w kajdankach? Ludzie? Co wy robicie z tym WOŚP? Nienawiść do PiS odbiera wam rozum.

  11 stycznia 2020r. o 19:58

 • avatar

  Zacytuję osobę przedstawiającą się jako ZK Polska na innym portalu " Gdyby politycy kradli już dawno siedzieliby w więzieniach. Widocznie nie kradną ,bo nie siedzą.
  Ja na przykład do kościoła nie chodzę i na tacę nie daję, nikt mnie nie zmusza aby dać.
  Tu nie chodzi o zagubienie w rzeczywistości politycznej tylko o niezrozumienie nowej ekonomii, gdzie każdy sprzęt nawet podarowany musi być rozliczony.
  Jeżeli szpital ma budżet, a rzeczywistość jest taka że państwowa/samorządowa służba zdrowia jest zawsze niedochodowa (w Polsce i na na całym świecie) to czy kolejny lekarz kontraktowy biorący pensję z dotacji samorządowej nie przyprawia nas o dług i wzrost podatków?
  Dlaczego WOŚP nie wystartuje z prywatnymi przychodniami z których mógłby mieć zyski? Dlatego nie wystartuje bo sprzęt medyczny to jest ułamek kwoty przeznaczonej na prowadzenie działalności medycznej.
  Większość kosztów ponosi podatnik - budowy i remonty szpitali, pensje kadry, podatki, koszta zarządu, media...
  Do każdego sprzętu medycznego który musi być wykorzystywany trzeba dodać koszta samorządu do jego obsługi.
  Dlatego im bardziej specjalistyczny sprzęt do szpitala trafi tym większe są obciążenia podatników z tym związane.
  Prywatna lecznica nie ma takiego bólu głowy bo instaluje sprzęt który się opłaca a nie taki do którego trzeba dopłacać, proste jak drut.
  To jest w ogóle ewenement na skalę światową gdzie Polacy chwalą się wzrostem PKB i wzrostem płac, kliniki i przychodnie prywatne wyrastają jak grzyby po deszczu w których sprzętu nie brakuje a zbiera się na sprzęt do szpitali które są deficytowe z natury aby do nich dopłacać z podatków, przy czym największe podatki płacą ci najbiedniejsi a nie prywatni właściciele przychodni którzy kas fiskalnych nie posiadają, JAK KSIĄDZ :D
  Do tego samorządy mogą występować o pożyczki bankowe i dotacje unijne na zakup sprzętu do szpitali ale nie idą w tym kierunku bo to nie przyniesie zysków tylko straty, ale jakimś cudem sprzęt z WOŚPu tych strat nie przyniesie :)
  Ale muszę przyznać że te łóżka szpitalne od WOŚP to jedyna z tych rzeczy która się faktycznie przydaje w szpitalu i kosztów nie generuje.
  Dlatego im bardziej WOŚP idzie w sprzęt specjalistyczny tym szpital ma większe długi, bo w gospodarce rynkowej szpital powinien być tylko pod postacią SORu, bo to jest chociaż deficytowe najbardziej to jednak państwo musi tą rolę wziąć na siebie bo do tego obliguje go konstytucja.
  Diagnostyka powinna być tylko i wyłącznie domeną prywatnych przychodni bo każde inne działanie to nakręcanie długów. "

  11 stycznia 2020r. o 21:04

 • avatar

  Od siebie dodam, że z WOŚP jest jak z weselem. Młodzi się cieszą, że zebrali 12 tysięcy, nie patrząc na to, że rodzice wydali 40 tysięcy na salę, kwiaty, dekoracje i orkiestrę. Taki z tego zysk :-).

  11 stycznia 2020r. o 21:05

 • avatar  Zmoderowano 12.01.2020 godz.10:01 - powód: Link. Proszę nie publikować linków do hejterów czy innych kurek. (moderator)

  11 stycznia 2020r. o 22:11

 • avatar

  no dobrze już ,odpocznij

  11 stycznia 2020r. o 22:35

 • avatar

  Akcja charytatywna.

  12 stycznia 2020r. o 9:14

 • avatar

  ~Liliowobiała Piwonia napisał(a): Tego Adamowicza, o którym Neuman z PO na nagraniu w Tczewie potwierdził, że są na niego twarde dowody i może być wyprowadzony w kajdankach? Ludzie? Co wy robicie z tym WOŚP? Nienawiść do PiS odbiera wam rozum.
  Nie Nienawiść Tylko fakty Ty jesteś zacofany i widzisz pis jak bustwo Jak byś miał rozum i pomyślał logicznie to byś widział co ci twoi wybrańcy wyprawiają zobaczysz za 10 lat bo tak działa gospodarka i Polityka konsekwencje dzisiejjszych decyzji bedzie widać za 10 lat a le ty nie jesteś wstanie tego zrozumieć. Ze pisu już nie będzie a Polska będzie przez ich głupie decyzje zrujnowana !!Ty pewnie nie dożyjesz bo cholera wie ile masz lat . Ale moje dzieci i wnuki już tak i przez was bedą żyć w biedzie !!

  12 stycznia 2020r. o 17:25

R E K L A M A

Skomentuj:

KORONAWIRUS W BOLESŁAWCU

Kontakt z Bolec.Info

Redakcja: redakcja@bolec.info, tel. 693-375-790
Dział Reklamy: reklama@bolec.info
Reklama na Bolec.Info: tel. 693-375-950, 693-375-799
Pełna wersja strony
Bolec.Info - wersja mobilna

Copyright © 2004-2020 by Bolec.Info (przygotowanie: Bartłomiej Mierzwa)