BolecCynk

 

R E K L A M A

Poznajesz go?

5 grudnia 2019r. o 8:43, odsłon: 17946 - Aktualizacja

Wiesz kim jest mężczyzna widoczny na zdjęciach? Powiadom policję!

Bolesławiec - Informacje: Złapano złodzieja

Złapano złodzieja (fot. KPP Bolesławiec)

Na terenie jednego z bolesławieckich marketów doszło do kradzieży butów i innych produktów. Na zdjęciach widoczna jest osoba podejrzewana o dokonanie przestępstwa.

Policjanci Wydziału Dochodzenio-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu prowadzą czynności w sprawie kradzieży butów i innych produktów. Sprawca pozorując zakupy dokonał kradzieży na kwotę blisko 600 złotych. 

Jeżeli ktoś zna tożsamość osoby widocznej na publikowanym zdjęciu prosimy o pomoc i kontakt z prowadzącym postępowanie – asp.M.Rak tel. 75 6496 241, Naczelnikiem Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KPP w Bolesławcu tel. 75 6496 228 lub na e-mail oficer.prasowy@boleslawiec.wr.policja.gov.pl. 

 

Aktualizacja:

Mężczyzna, którego wizerunek został opublikowany, została ustalona. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Dziękujmy za pomoc.

Dzięki publikacji w mediach wizerunku mężczyzny podejrzewanego o kradzież ustalono jego tożsamość. Mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego usłyszał już zarzut. Grozi mu kara ponad 7 lat pozbawienia wolności, ponieważ sprawca to recydywista.

Bolesławieccy policjanci w ramach prowadzonego postępowania w sprawie kradzieży butów i innych produktów na kwotę blisko 600 złotych dzięki publikacji wizerunku osoby podejrzewanej i otrzymanym informacjom ustalili tożsamość mężczyzny.

35-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego usłyszał już zarzut w tej sprawie. Podejrzany był wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu dlatego za kradzież grozi mu kara ponad 7 lat pozbawienia wolności.

 

Bardzo dziękujemy za pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy.

(KPP Bolesławiec)

R E K L A M A
R E K L A M A

Komentarze Bolecnautów

R E K L A M A

Skomentuj:

28. Finał WOŚP - raport specjalny

Kontakt z Bolec.Info

Redakcja: redakcja@bolec.info, tel. 693-375-790
Dział Reklamy: reklama@bolec.info
Reklama na Bolec.Info: tel. 693-375-950, 693-375-799
Pełna wersja strony
Bolec.Info - wersja mobilna

Copyright © 2004-2019 by Bolec.Info (przygotowanie: Bartłomiej Mierzwa)