BolecCynk

 

R E K L A M A

Ukradli laptopa z pokoju nauczycielskiego

7 listopada 2019r. o 11:52, odsłon: 3122 -

Policjanci zatrzymali sprawców i odzyskali komputer.

Bolesławiec - Informacje: Zatrzymany mężczyzna

Zatrzymany mężczyzna (fot. KPP Bolesławiec)

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież, jaka miała miejsce na terenie jednej z bolesławieckich szkół. Funkcjonariusze ustalili gdzie znajduje się skradziony laptop i odzyskali go. Sprawcom grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Na terenie jednej z bolesławieckich szkół odbywały się dodatkowe zajęcia. Sprawcy wykorzystali ten moment i ukradli z pokoju nauczycielskiego laptopa o wartości 1400 złotych. Na podstawie zebranych materiałów funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu ustalili podejrzanych o ten czyn.

Obaj typowani to dobrze znani bolesławieckim funkcjonariuszom z wcześniejszych konfliktów z prawem mężczyźni, którzy w tym przypadku działali wspólnie. Zatrzymani to dwaj mieszkańcy Bolesławca w wieku 34 i 20 lat.

Dzięki wnikliwym ustaleniom mundurowi zdobyli informacje gdzie znajduje się utracony sprzęt i odzyskali laptopa, który zostanie zwrócony do szkoły. Podejrzani usłyszeli już zarzuty, za kradzież grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(KPP Bolesławiec)

R E K L A M A
R E K L A M A

Komentarze Bolecnautów

R E K L A M A

Skomentuj:

Kontakt z Bolec.Info

Redakcja: redakcja@bolec.info, tel. 693-375-790
Dział Reklamy: reklama@bolec.info
Reklama na Bolec.Info: tel. 693-375-950, 693-375-799
Pełna wersja strony
Bolec.Info - wersja mobilna

Copyright © 2004-2019 by Bolec.Info (przygotowanie: Bartłomiej Mierzwa)