BolecCynk

 

R E K L A M A

Na Święto Ceramiki pociągiem!

14 sierpnia 2019r. o 11:31, odsłon: 1355 - Święto Ceramiki

Ale tylko w weekend i tylko za 50% ceny

Bolesławiec - Informacje: Pociąg Kolei Dolnośląskich w Bolesławcu

Pociąg Kolei Dolnośląskich w Bolesławcu (fot. Wojtek Szoka)

W zeszłym roku wielką popularnością cieszył się "Ceramiczny Express". Był to jeden z pociągów taboru Kolei Dolnośląskich, który przewiózł ludzi chętnych odwiedzić Bolesławieckie Święto Ceramiki. Przejazd był darmowy (sfinansowany przez Urząd Marszałka Województw Dolnośląskiego). 

W tym roku Koleje Dolnośląskie oferują przejazd do Bolesławca na Święto Ceramiki w ramach promocji "Powrót Gratis". Promocja uprawnia do bezpłatnego powrotu na stację początkową w ramach biletu "Tam i z powrotem" po okazaniu biletu podbitego specjalną pieczątką. Promocja obowiązuje również na bilety elektroniczne. W takim przypadku podróżujący dostanie specjalną kartkę z pieczątką.

Pieczątkę będzie można zdobyć na stoisku Kolei Dolnośląskich.

Promocją są objęte bilety kupione 17 oraz 18 sierpnia, czyli w sobotę i w niedzielę. Święto Ceramiki zaczyna się już w czwartek, więc jeżeli ktoś planował przyjechać na Święto Ceramiki w ramach długiego weekendu musi się przygotować na wydatek pełnej kwoty biletu... lub przyjechać tylko w weekend.

Ważną informacją jest także to, że promocja "Powrót Gratis" nie łączy się z innymi promocjami (np. Senior 60+). W promocji nie uwzględniono posiadania Bolesławieckiej Karty Mieszkańca.

(Bolec.info)

R E K L A M A
R E K L A M A

Komentarze Bolecnautów

R E K L A M A

Skomentuj:

Kontakt z Bolec.Info

Redakcja: redakcja@bolec.info, tel. 693-375-790
Dział Reklamy: reklama@bolec.info
Reklama na Bolec.Info: tel. 693-375-950, 693-375-799
Pełna wersja strony
Bolec.Info - wersja mobilna

Copyright © 2004-2019 by Bolec.Info (przygotowanie: Bartłomiej Mierzwa)