BolecCynk

 

R E K L A M A

Bolesławieckie Koty do adopcji

11 czerwca 2019r. o 12:28, odsłon: 1954 -

Futrzaki szukają kochającego domu

Bolesławiec - Informacje: Kociaki do adopcji

Kociaki do adopcji (fot. Bolesławieckie Koty)

Napisała do nas jedna z Bolecnautek, zajmująca się pomocą w adopcji i ratowaniem kotów z okolicy. Poniżej publikujemy jej apel i prośbę.

Jest wiosna, wysyp maluchów, od wyboru do koloru. I tych bezdomnych i tych właścicielskich nieodpowiedzialnie rozmnożonych. A kilkumiesięczne, które nie zdążyły znaleźć domów w zimie powoli tracą nadzieję na kochajacy dom. 


Poniżej przedstawiamy kilka kociaków, które są w dramatycznej sutuacji. Ich miejsca w domach tymczasowych się kończą. Nie wiemy co z nimi zrobić... wypuścić? To bardzo trudna decyzja, gdyż te koty są bardzo proludzkie. Kochają człowieka, są miziaste, barankują i pragna być dotykane przez ludzkie ręce... Kochani co robić? 
Mamy jeszcze jedną smutną wiadomość. W zeszlym roku mówiliśmy, że naszym marzeniem jest wlasna strona internetowa, portal gdzie w jednym miejscu moglybyśmy ogłaszać nasze bezdomniaki, taka strona mialaby szerszy zasięg niż funpage na Facebook. Na nasz apel odpowiedzieli młodzi ludzie, firma informatyczna. Ucieszylyśmy się bardzo. Prace niby trwały... na Boże Narodzenie stronka miała wystartować.

Mamy czerwiec, od tamtej pory byłyśmy zbywane informacjami o problemach, o tym że stronka wystartuje za tydzień. Pół roku zbywania. Nie możemy dłużej czekać. Ponawiamy apel. Czy ktoś mógłby rzetelnie podjąć się budowy strony internetowej dla Bolesławieckich Kotów?
Przypominamy również o bardzo ważnej rzeczy... adopcje maluchów. Kociaki powinny zostać z mamą do 12 tygodnia życia. Wcześniejsze rozdzielenie może powodować problemy behawioralne t.j. nie korzystanie z kuwety, gryzienie, drapanie itd. 

Gdyby znalazł się ktoś chętny do zbudowania stronki, prosimy o kontakt 666963614, a w sprawie adopcji 608771077.
Prowadzimy również zbiórki na rzecz bezdomniakom, całym sercem prosimy o wsparcie. 

(Bolec.info)

R E K L A M A
R E K L A M A

Komentarze Bolecnautów

R E K L A M A

Skomentuj:

Kontakt z Bolec.Info

Redakcja: redakcja@bolec.info, tel. 693-375-790
Dział Reklamy: reklama@bolec.info
Reklama na Bolec.Info: tel. 693-375-950, 693-375-799
Pełna wersja strony
Bolec.Info - wersja mobilna

Copyright © 2004-2019 by Bolec.Info (przygotowanie: Bartłomiej Mierzwa)