BolecCynk

 

R E K L A M A

Miss Dolnego Śląska wybrana

10 czerwca 2019r. o 12:45, odsłon: 4367 -

Sara Pożarlik z tytułem Miss Polonia!

Bolesławiec - Informacje: Laureatki Miss Polonia

Laureatki Miss Polonia (fot. Wojtek Szoka/Tohu Studio)

Wielkie emocje jeszcze nie zdążyły opaść! Poznaliśmy najpiękniejszą kobietę na Dolnym Śląsku. O tym, co działo się na Gali Finałowej Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego oraz, która z kandydatek otrzymała najbardziej prestiżowy tytuł miss konkursów piękności w regionie, przeczytacie poniżej.

Wiele wrażeń, atrakcji, emocje i łzy szczęścia, tak w skrócie można podsumować wczorajszą Galę Finałową Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2019. Na Stadionie we Wrocławiu odbyło się wydarzenie, jakiego do tej pory to miejsce nie widziało. 14 najpiękniejszych kobiet z Dolnego Śląska rywalizowało o tytuł Miss, która będzie reprezentować województwo w wyborach ogólnopolskich. 

Podczas gali uczestniczki wystąpiły w 4 odsłonach: strojach sportowych - marek Wake Up and Squat oraz Harder, strojach kąpielowych od Sunbarell, a także sukniach ślubnych i wieczorowych projektów Agnieszki Światły. Podczas pokazu w strojach treningowych dziewczynom na scenie towarzyszyli zawodnicy Gwardii Wrocław, Panthers Wrocław oraz Koszykarskiego Śląska Wrocław. 

Najbardziej emocjonującym momentem wczorajszego widowiska było oczywiście ogłoszenie wyników. Aczkolwiek jeszcze przed utytułowaniem  przyszłych miss, każda z uczestniczek została nagrodzona licznymi prezentami ufundowanymi przez partnerów konkursu. 

Czas jednak na dowiedzieć się, która z finalistek otrzymała najważniejszy tytuł wieczoru. Przyznanych zostało łącznie osiem tytułów.

A oto wyniki:

Miss Polonia Gazety Wrocławskiej Województwa Dolnośląskiego 2019 - Wiktoria Molfa

Miss Polonia Radia Eska Województwa Dolnośląskiego 2019 - Sara Pożarlik

Miss Polonia Internetu Województwa Dolnośląskiego 2019 - Wiktoria Molfa 

(Grupa FLPR)

R E K L A M A
R E K L A M A

Komentarze Bolecnautów

R E K L A M A

Skomentuj:

Kontakt z Bolec.Info

Redakcja: redakcja@bolec.info, tel. 693-375-790
Dział Reklamy: reklama@bolec.info
Reklama na Bolec.Info: tel. 693-375-950, 693-375-799
Pełna wersja strony
Bolec.Info - wersja mobilna

Copyright © 2004-2019 by Bolec.Info (przygotowanie: Bartłomiej Mierzwa)