BolecCynk

 

R E K L A M A

O Bolec.Info na Uniwersytecie Wrocławskim

14 maja 2019r. o 22:01, odsłon: 2062 - Tylko na Bolcu

Marcin Marczewski, redaktor naczelny Bolec.Info, mówił o sytuacji mediów lokalnych w Bolesławcu.

Bolesławiec - Informacje: Bolesławiecki rynek z lotu ptaka

Bolesławiecki rynek z lotu ptaka (fot. Bolec.Info)

W dniach 13 i 14 maja 2019r. na Uniwersytecie Wrocławskim odbywała się konferencja naukowa pod nazwą "Studia i Perspektywy Medioznawcze 2: Media w środowisku cyfrowym".

Podczas konferencji medioznawcy i komunikolodzy ze wszystkich najważniejszych ośrodków akademickich w Polsce, a także z kilku uniwersytetów zagranicznych (ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Włoch, Norwegii, Finlandii i Niemiec) dyskutowali o relacjach między mediami cyfrowymi a tzw. tradycyjnymi czy zmianach w sposobie komunikowania związanych z dostępem do mediów cyfrowych. Dyskusje dotyczyły też dziennikarstwa i dziennikarzy w warunkach mediów cyfrowych.

Do udziału w jednym z paneli dyskusyjnych - dotyczącym mediów lokalnych (w języku angielskim) - organizatorzy konferencji zaprosili Marcina Marczewskiego, redaktora naczelnego Bolec.Info.

Marcin Marczewski w swoim krótkim wystąpieniu mówił o działalności portalu i gazety Bolec.Info, a także o sytuacji mediów lokalnych w Bolesławcu. Naczelny Bolec.Info wspominał o tym, jak na przestrzeni lat władze Bolesławca i powiatu uzależniły od publicznych funduszy większość mediów oczekując pozytywnych dla siebie publikacji. Mówił także o zachowaniu prezydenta Bolesławca i starosty bolesławieckiego polegającym na blokowaniu dostępu do informacji m.in. dla Bolec.Info.

(Bolec.Info)

R E K L A M A
R E K L A M A

Komentarze Bolecnautów

R E K L A M A

Skomentuj:

Kontakt z Bolec.Info

Redakcja: redakcja@bolec.info, tel. 693-375-790
Dział Reklamy: reklama@bolec.info
Reklama na Bolec.Info: tel. 693-375-950, 693-375-799
Pełna wersja strony
Bolec.Info - wersja mobilna

Copyright © 2004-2019 by Bolec.Info (przygotowanie: Bartłomiej Mierzwa)