BolecCynk

 

R E K L A M A

Złodziej paliwa ujęty

17 kwietnia 2019r. o 13:20, odsłon: 2211 -

37-latek odpowie za 51 zarzutów. Grozi mu 7,5 roku więzienia.

Bolesławiec - Informacje: Policja

Policja (fot. Bolec.Info)

Policjant Zespołu ds. Wykroczeń bolesławieckiej komendy ustalił, że sprawcą szeregu kradzieży paliwa jest 37-letni mieszkaniec gminy Osiecznica. Złodziej na różnych stacjach paliw na terenie powiatu bolesławieckiego tankował olej napędowy do samochodu i nie płacąc odjeżdżał. Mężczyzna poruszał się różnymi samochodami. Kamera monitoringu zarejestrowała również jak 37-latek kradnie paliwo napełniając nim pojemnik. Dodatkowo - jak ustalili policjanci - mężczyzna ma na swoim koncie kradzież tablic rejestracyjnych.

Po wytypowaniu sprawcy wielu kradzieży funkcjonariusze stwierdzili także, że mężczyzna ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Kradzieże popełnione przez mieszkańca gminy Osiecznica zostały zarejestrowane na nagraniach monitoringu, dokumentującego jednocześnie fakt łamania sądowego zakazu kierowania pojazdami.

Bolesławieccy policjanci udowodnili podejrzanemu łącznie 51 zdarzeń. Okazało się, że 37–latek działał również na terenie powiatu zgorzeleckiego. Obecnie mundurowi wyjaśniają ile jeszcze przestępstw i wykroczeń ma na swoim koncie zatrzymany mężczyzna.

(KPP w Bolesławcu/Bolec.info)

R E K L A M A
R E K L A M A

Komentarze Bolecnautów

R E K L A M A

Skomentuj:

Kontakt z Bolec.Info

Redakcja: redakcja@bolec.info, tel. 693-375-790
Dział Reklamy: reklama@bolec.info
Reklama na Bolec.Info: tel. 693-375-950, 693-375-799
Pełna wersja strony
Bolec.Info - wersja mobilna

Copyright © 2004-2019 by Bolec.Info (przygotowanie: Bartłomiej Mierzwa)