BolecCynk

 

R E K L A M A

Ponad 7000 zł zebrano w Stodole

11 lutego 2019r. o 12:42, odsłon: 5083 - Nasz patronat

Charytatywny bal Hollywood Night pełen gwiazd i filmowych postaci.To była super impreza!

Bolesławiec - Informacje: Katarzyna Szelejwska i Krzysztof Krzemiński

Katarzyna Szelejwska i Krzysztof Krzemiński (fot. Bernard Łętowski)

Kolejną charytatywną imprezą zorganizowaną w Stodole w Ołoboku był sobotni Hollywood Night - bal, na którym gościły gwiazdy kina i postacie filmowe. 130 osób, które bawiły się podczas imprezy i postanowiły wesprzeć Daniela Sekułę chorego na stwardnienie rozsiane. Wy też możecie pomóc Danielowi klikając TUTAJNa imprezie nie zabrakło Minimka, Pottera, pana Kleksa, Leona Zawodowca, Obelixa, Fridy Kahlo, Cruelli de Mon a przybył także Indiana Jones, ABBA w komplecie, Spiderman, Batman i mnóstwo innych postaci w ktore goścei wcielili się poświęcając swoim przebraniam niemało pracy i wysiłku. Gości bawili DJ Jegomość, DJ Głośny i zespół BADHollywood Night to pomysł Katarzyny Szelejewskiej zarządzającej Stodołą i Krzysztofa Krzemińskiego znanego jako DJ Jegomość. Impreza okazała się dużym sukcesem nie tylko ze względu na kwotę zebraną podczas niej. Parkiet był niemal bez przerwy pełen a goście bawili się znakomicie. 

Bal wspomogło wiele firm, słodki bufet i prawdziwie filmowy tort zapewniły Torty z Bolesławca a ciekawe elementy wystroju Pastelowa wypożyczalnia dekoracji oraz Kwiaciarnia & Pracownia Ślubna. Aranżacją dekoracji całą organizacją oraz pysznym jedzeniem dla gości i obsługą zajęła się oczywiście Stodoła 

Kwota zebrana podczas balu była skutkiem głównie licytacji na które swoje usługi oddali REDweddingTorty z Bolesławca,  Salon kosmetyczny Avocado BolesławiecStudio Urody A2Kwiaciarnia & Pracownia ŚlubnaM.T.- medica Gabinet RehabilitacjiFootball Academy Bolesławiec oraz Pastelowa wypożyczalnia dekoracji.

Imprezę fotografował Bernard Łętowski.

Impreza odbyła się pod patronatem portalu Bolec.Info. 

Znacznie więcej zdjęć z balu znajdziecie TUTAJ.

(Bolec.Info)

R E K L A M A
R E K L A M A

Komentarze Bolecnautów

R E K L A M A

Skomentuj:

Kontakt z Bolec.Info

Redakcja: redakcja@bolec.info, tel. 693-375-790
Dział Reklamy: reklama@bolec.info
Reklama na Bolec.Info: tel. 693-375-950, 693-375-799
Pełna wersja strony
Bolec.Info - wersja mobilna

Copyright © 2004-2019 by Bolec.Info (przygotowanie: Bartłomiej Mierzwa)