BolecCynk

 

R E K L A M A

Łukasz Załucki na PAIH EXPO

26 października 2018r. o 20:05, odsłon: 5320 - Tylko na Bolcu

Znakomita promocja bolesławian prowadzących działalność gospodarczą w mieście i powiecie.

Bolesławiec - Informacje: Łakasz Załucki

Łakasz Załucki (fot. Archiwum prywatne)

25 października na PGE Narodowym w WarszawiePolska Agencja Inwestycji
i Handlu
zorganizowała PAIH EXPO 2018. W Pierwszym Forum Wsparcia Polskiego Biznesu Za Granicą wystąpił znany bolesławiecki przedsiębiorca prezes Łukasz Załucki, który zaprezentował referat na temat sukcesu jego polskiej firmy Ready Bathroom Sp. z o.o.  w Danii. Podzielił  się z uczestnikami swoimi przedsięwzięciami oraz przedstawił obraz swojego biznesu za granicą. W Forum uczestniczył premier Mateusz Morawiecki.

Jak czytamy na stronie internetowej  Forum rok 2018 jest nie tylko szczególnym czasem upamiętnienia odzyskania przez Polskę niepodległości, ale także momentem, kiedy promocja naszego kraju i polskich produktów czy usług za granicą znajduje się w centrum uwagi polityki gospodarczej rządu.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu, której to została powierzona misja stworzenia swego rodzaju nowego korpusu dyplomacji gospodarczej, od półtora roku intensywnie pracuje nad budową sieci Zagranicznych Biur Handlowych, tzw. trade offices, zlokalizowanych na sześciu kontynentach.

Siłą synergii międzynarodowych zespołów eksperckich Agencji powstaje nowa, lepsza jakość szytego na miarę wsparcia dla polskich przedsiębiorców, którzy mają odwagę sięgać dalej i podbijać coraz bardziej odległe, lecz wschodzące, rynki.

Nadrzędnym wydarzenia, łączącego funkcje wystawiennicze i edukacyjne, było przekazanie jak najpełniejszego obrazu oferty publicznej (zwłaszcza Zagranicznych Biur Handlowych Agencji), kierowanej do polskich firm w zakresie wsparcia ich aktywności biznesowej i implementacji projektów na rynkach zagranicznych, w szczególności - pozaeuropejskich.

Potrzebą młodej gospodarki jest dogłębna i wielowymiarowa edukacja przedsiębiorstw w temacie bezpiecznej ekspansji zagranicznej, jak również zaszczepienie praktycznej wiedzy o sposobach działania w zróżnicowanych kulturowo regionach świata.

Grupą docelową projektu były polskie małe i średnie firmy planujące lub już realizujące ekspansję zagraniczną. Zakres merytoryczny wydarzenia skoncentrowany był wokół następujących zagadnień:

 PAIH EXPO wpisało się na stałe w kalendarze polskich przedsiębiorców i awansowania do miana święta polskiego handlu zagranicznego.

12 pawilonów tematycznych zaprojektowano zgodnie z kluczem geograficznym spowodowało, iż każdy region świata został profesjonalnie i merytorycznie zaprezentowany przez lokalnych ekspertów biur handlowych PAIH.

Udział w tym Forum bolesławieckiego przedsiębiorcy to duże wydarzenie gospodarcze w Bolesławcu pokazujące, że nasi przedsiębiorcy są uznawani w świecie gospodarczym i radzą sobie doskonale. To także znakomita promocja bolesławian prowadzących działalność gospodarczą, a także miasta i powiatu.

(Kazimierz Marczewski)

R E K L A M A
R E K L A M A

Komentarze Bolecnautów

R E K L A M A

Skomentuj:

28. Finał WOŚP - raport specjalny

Kontakt z Bolec.Info

Redakcja: redakcja@bolec.info, tel. 693-375-790
Dział Reklamy: reklama@bolec.info
Reklama na Bolec.Info: tel. 693-375-950, 693-375-799
Pełna wersja strony
Bolec.Info - wersja mobilna

Copyright © 2004-2019 by Bolec.Info (przygotowanie: Bartłomiej Mierzwa)