BolecCynk

 

R E K L A M A

Będzie nowy oddział zakaźny

Komentarze Bolecnautów

 • avatar

  To chyba dobrze,że zakażny będzie odizolowany,widać, Jest młody,chce zmieniać otoczenie na


  Najłatwiej krytykować i narzekać,może trzeba dostrzec,że Dyr.podejmuje wyzwania,chce coś zmieniać,ulepszać,za poprzedników chyba niewiele się działo?

  29 lipca 2020r. o 23:42

 • avatar

  ~~Biała Konwalia napisał(a): To chyba dobrze,że zakażny będzie odizolowany,widać, Jest młody,chce zmieniać otoczenie na


  Najłatwiej krytykować i narzekać,może trzeba dostrzec,że Dyr.podejmuje wyzwania,chce coś zmieniać,ulepszać,za poprzedników chyba niewiele się działo?

  Kamilku ,zapętliłeś się , marsz do łóżka

  30 lipca 2020r. o 2:56

 • avatar

  Młody, nie bojący się zaryzykować Dyrektor Bolesławieckiego Szpitala. Brawo Panie Dyrektorze. Proszę jeszcze rozpirzyć te stare układy. Młodzi to przyszłość. A ile lat ma ten Pan Inżynier Budownictwa, który twierdzi,że się nie da. Ja mam 74 lata życia i wierzę jako prawnik,że się da!!! Słyszałem, że mają to być moduły. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
  Niech Pan Dyrektor zmieni jeszcze tych pełniących p.o. Ordynatorów, którzy są chyba tylko po to żeby utrzymać prywatne przyjęcia.

  30 lipca 2020r. o 12:53

 • avatar

  Po co nowy Oddział Zakazny skoro na tym ledwo wyrabiają, jest tylko dwóch lekarzy. Nowy większy oddział potrzebuje pracowników a specjalistów zakaznikow jest bardzo mało. Te wszystkie plany są pod hasłem coronawirus w każdym budynku coś robią a nie kończą, walą ściany a nie kończą.Strych robią, piwnice robią, poradnie robią. Skąd pieniądze na to?? Zastanawiające.... Ludzie błąkają się bo niestety nie mają wiedzy gdzie się udać po pomoc. Niech wszyscy wierzą ze jest dobrze. To jest złudzenie. Najlepiej coś zacząć a nie kończyć... Grunt to robić dobre wrażenie.

  3 sierpnia 2020r. o 9:34

 • avatar

  Nawet dobre wrażenie???To chyba już dawno minęło:))Brud wszędzie windy zniszczone.przez taczki I w tym wszystkim pacjenci!!! ZWALNIANI SPECJALISCI BO swoim trzeba dac stanowiska!Taki to Barczyka szpital!

  3 sierpnia 2020r. o 11:11

 • avatar

  I te szwagierki :) I miski :)

  3 sierpnia 2020r. o 14:26

 • avatar

  Wszystko będzie nowe, począwszy od rezonansu od kwietnia nie uruchomionego,Propaganda co to nie będzie,W szpitalu.. Barczyka wyższa od ratuszowej :) jedynie skrywane Eldorado finansowe dla nielicznych :)))) Bo o tym już huczy.

  3 sierpnia 2020r. o 23:51

 • avatar

  Bez kadry???? Jeden lekarz że specjalizacja zakaznika,to super pomysl:)

  5 sierpnia 2020r. o 9:56

R E K L A M A

Skomentuj:

Kontakt z Bolec.Info

Redakcja: redakcja@bolec.info, tel. 693-375-790
Dział Reklamy: reklama@bolec.info
Reklama na Bolec.Info: tel. 693-375-950, 693-375-799
Pełna wersja strony
Bolec.Info - wersja mobilna

Copyright © 2004-2020 by Bolec.Info (przygotowanie: Bartłomiej Mierzwa)