BolecCynk

 

R E K L A M A

Koronawirus znowu atakuje

Komentarze Bolecnautów

 • avatar

  Przecież jak noszą maseczkę to są chronieni ! Materiał działa tak samo w jedna i druga stronę. Szmatka nie ma działania kierunkowego, jak nie połkniesz muchy tak samo jej nie wyplujesz. Ponawiam - Błagam ! - pozwólcie mi narażać swoje zdrowie, zachorować i spokojnie umrzeć na COVID-19 ! Podobno w Unii Europejskiej jest demokracja, dostęp do eutanazji i aborcji ( zabijania dzieci) a tu człowiekowi zabraniają spokojnie podjąć decyzję na co chcę umrzeć. Ja chce umrzeć na covid-19 .

  25 lipca 2020r. o 22:30

 • avatar

  ~~Płowoszary Tojad napisał(a): Przecież jak noszą maseczkę to są chronieni ! Materiał działa tak samo w jedna i druga stronę. Szmatka nie ma działania kierunkowego, jak nie połkniesz muchy tak samo jej nie wyplujesz. Ponawiam - Błagam ! - pozwólcie mi narażać swoje zdrowie, zachorować i spokojnie umrzeć na COVID-19 ! Podobno w Unii Europejskiej jest demokracja, dostęp do eutanazji i aborcji ( zabijania dzieci) a tu człowiekowi zabraniają spokojnie podjąć decyzję na co chcę umrzeć. Ja chce umrzeć na covid-19 .


  W końcu głos rozsądku. Ktoś nas robi w konia. Tylko w jakim celu?

  25 lipca 2020r. o 23:22

 • avatar

  Już chciał byś umrzeć , nie tak szybko, najpierw trzeba na Tobie zarobić , na rękawiczkach, maseczce na mandacie jak nie będziesz miał , poźniej na szczepionce którą Ci wbiją a po której zaczniesz zapadać na różne choroby które Cię wykończą ale zanim wykończą zarobią koncerny na lekach dla Ciebie.Z obozu się tak łatwo nie ucieka musi być najpierw z Ciebie korzyść dopiero potem strażnicy Cię zastrzelą

  26 lipca 2020r. o 1:55

 • avatar

  ~Łososiowy Kokorycz napisał(a): Już chciał byś umrzeć , nie tak szybko, najpierw trzeba na Tobie zarobić , na rękawiczkach, maseczce na mandacie jak nie będziesz miał , poźniej na szczepionce którą Ci wbiją a po której zaczniesz zapadać na różne choroby które Cię wykończą ale zanim wykończą zarobią koncerny na lekach dla Ciebie.Z obozu się tak łatwo nie ucieka musi być najpierw z Ciebie korzyść dopiero potem strażnicy Cię zastrzelą
  100% prawdy,trzeba sie zjednoczyć i r-o-z-j-e-b-a-c ten system w niemczech protesty a w polandii gril i piwo z maską na ryju.

  26 lipca 2020r. o 8:53

 • avatar

  co dziennie w polsce umiera na różne choroby 34 osoby, wiec jak to jest odróżnione od objawów np grypy?umarł na grype zapisali że na covid,całe to bagno z covid to jedno wielkie kłamstwo telewizyjne.

  26 lipca 2020r. o 9:03

 • avatar

  wczesniej wojsko na granicach pilnowało żeby kovid nie przedostał sie do kraju,a on bezobjawowo atakował ,choroby bezobjawowe ?to nowa moda na choroby?żeby tepy narud uwierzył że niewidzialna bakteria bezobjawowo zabija polskich obywateli bełkot tv a ludziska wierzo.tak samo jak uwierzyli że jezus zył naprawde i zmarł w wieku 33 lat,a co oznacza 33 to zapraszam do internetu.

  26 lipca 2020r. o 10:26

 • avatar


  Terrific information, Thank you! vaping cbd oil

  26 lipca 2020r. o 10:46

 • avatar

  A miało być po koronawirusie ,ale to nie ważne,byle duda wygrał...Kaczynski ,Morawiecki,Witek pod sąd...

  26 lipca 2020r. o 11:54

R E K L A M A

Skomentuj:

Kontakt z Bolec.Info

Redakcja: redakcja@bolec.info, tel. 693-375-790
Dział Reklamy: reklama@bolec.info
Reklama na Bolec.Info: tel. 693-375-950, 693-375-799
Pełna wersja strony
Bolec.Info - wersja mobilna

Copyright © 2004-2020 by Bolec.Info (przygotowanie: Bartłomiej Mierzwa)