BolecCynk

 

R E K L A M A

Nie parkuj w tych miejscach w niedzielę

Komentarze Bolecnautów

 • avatar

  emem napisał(a):
  Można być chamem i każdemu we wszystkim przeszkadzać, każdego hejtować bez powodu itd. Można też być mieszkańcem, który myśli o innych mieszkańcach i gdy mają prostą prośbę, dzięki spełnieniu której mogą być szczęśliwsi - po prostu ją spełnić bez dyskusji.
  To kim Ty będziesz/jesteś zależy tylko od Ciebie, a nie od organów publicznych :-)

  Pozdr,
  Marcin


  Bolec.info nie pomaga potrzebującym, więc jesteś hipokrytą i obłudnikiem. To jednak własność prywatna. Nie pouczaj mnie zatem, jak dbać o dobro publiczne.

  9 stycznia 2020r. o 16:25

 • avatar

  Bolec.Info i bobrzanie.pl wspierają WOŚP i inne akcje charytatywne i to się nie zmieni bez względu na to czy hejterzy typu Wrzosiec będą coś wypisywać czy nie :-)

  Polecam - nie spinaj się, bo Ci pęknie zyłka. Miasto jak będzie chciało zamknąć ten teren na potrzeby WOŚP to to zrobi (zakładam, że właśnie tak będzie) ;-)

  Pozdr,
  Marcin

  9 stycznia 2020r. o 16:30

 • avatar

  Nie miasto, tylko "KONKRETNA OSOBA", która za to odpowie. Nie oszukuj bolesławian na temat działalności charytatywnej Bolec.info. Posiadam dowody obłudy.

  9 stycznia 2020r. o 16:32

 • avatar

  ~~Fiołkowy Wrzosiec napisał(a): Nigdy nie wpłacę złamanego grosza dla Owsiaka i współczuję nieświadomym, co dzieje się z ich gotówką. W takim razie wzywam przeciwników Owsiaka do parkowania w niedzielę 12 stycznia w w/w miejscach. Pomóżmy społeczeństwu opamiętać się i POMYŚLEĆ !  ale na tacę dajesz bez wyrzutów sumienia?

  9 stycznia 2020r. o 16:34

 • avatar

  ~~Fiołkowy Wrzosiec napisał(a): Nie miasto, tylko "KONKRETNA OSOBA", która za to odpowie. Nie oszukuj bolesławian na temat działalności charytatywnej Bolec.info. Posiadam dowody obłudy.


  Tacy jak Ty to są mocni na forach, anonimowi. A gdy przyjdzie co do czego, gdy spotkać się z kimś twarzą w twarz to potulna myszka ;-)
  Pisz, pisz - im wiekszy ruch w tematach dotyczących WOŚP tym większa szansa na sukces niedzielnego Finalu! :-)

  9 stycznia 2020r. o 16:36

 • avatar

  Ty fiołkowy wrzozec to jak bedziesz zdychał to nie waz sie do szpitala pchac wykręćac cie do lasu i tam gnij jak ci Owsiak przeszkadza .

  9 stycznia 2020r. o 17:07

 • avatar

  Niechętnym Orkiestrze, proponuję, w razie hospitalizacji, ich, lub dzieci ich, prosić o łoże od NFZ. Bez naklejki z sercem. ????

  9 stycznia 2020r. o 17:09

 • avatar

  no to księdzu i owsiakowi dam po równo.

  9 stycznia 2020r. o 17:12

R E K L A M A

Skomentuj:

Kontakt z Bolec.Info

Redakcja: redakcja@bolec.info, tel. 693-375-790
Dział Reklamy: reklama@bolec.info
Reklama na Bolec.Info: tel. 693-375-950, 693-375-799
Pełna wersja strony
Bolec.Info - wersja mobilna

Copyright © 2004-2020 by Bolec.Info (przygotowanie: Bartłomiej Mierzwa)