BolecCynk

 

R E K L A M A

Nie parkuj w tych miejscach w niedzielę

Komentarze Bolecnautów

 • avatar

  To gdzie mają parkować mieszkańcy ul.Chopina. Chyba u organizatora na podwórku i oczywiście transport po zostawieniu auta i po jego odbiór na koszt organizatora.

  9 stycznia 2020r. o 12:44

 • avatar

  A jak będzie chciał iść do kina to auto ma pozostawić...no właśnie gdzie?

  9 stycznia 2020r. o 13:08

 • avatar

  Ale robicie problemy.... jak zwykle maruderzy się trafiają. Ciężko przez parę godzin zaparkować na innej ulicy? No fakt Bolesławiec ma dwa miejsca do parkowania i akurat muszą być wolne w ten dzień. Żenada ludziska.... Nie róbcie problemów z rzeczy prostych.

  9 stycznia 2020r. o 13:24

 • avatar

  Bez jaj. Tego typu teksty o "nie parkowaniu" należy ignorować. Parkin jest także w dniu 12.01.2020 parkingiem. Niech sobie fanatycy sekty organizują spotkania w innych miejscach, ot choćby na basenach MOSIR przy ul. Spacerowej, gdzie wygania się inne organizacje, które rzeczywiście sprzyjają mieszkańcom miasta.
  Ciekawy jestem co będzie, gdy pomimo zastawionej bramki wjadę np. na pl. Piłsudskiego, będący publicznym parkingiem. Czy WOŚP dzierżawi ten teren ? Za ile ? Być może dam więcej. Był przetarg na dzierżawę ?

  9 stycznia 2020r. o 13:38

 • avatar

  WOŚP nie zabrania parkować tylko prosi. Jak kiedyś mądralo trafisz do szpitala i zobaczysz na urządzeniu serce naklejone to won od tego z daleka. Przez takich jak ty by tego nie było.

  9 stycznia 2020r. o 13:41

 • avatar

  Nigdy nie wpłacę złamanego grosza dla Owsiaka i współczuję nieświadomym, co dzieje się z ich gotówką. W takim razie wzywam przeciwników Owsiaka do parkowania w niedzielę 12 stycznia w w/w miejscach. Pomóżmy społeczeństwu opamiętać się i POMYŚLEĆ !

  9 stycznia 2020r. o 13:53

 • avatar

  ~~Fiołkowy Wrzosiec napisał(a): Bez jaj. Tego typu teksty o "nie parkowaniu" należy ignorować. Parkin jest także w dniu 12.01.2020 parkingiem.


  Postawią zakaz parkowania na czas imprezy i po temacie.
  Zaparkujesz - to odholuja i mandacik wlepia.

  To już nie można być dla siebie miłym i na jeden dzień zaparkować gdzieś indziesz?
  Coś złego się stanie? Lepiej robić sobie na złość?
  Organizatorzy grzecznie proszą, aby nie parkować. Jaki jest problem, żeby ich posłuchać?
  Jak w Boże Ciało ulicami idzie procesja to nikt, kto nie jest wierzący czy praktykujący nie robi na zlość i nie blokuje procesji.

  Pozdrawiam,
  Marcin

  9 stycznia 2020r. o 13:59

 • avatar

  KTO i NA JAKIEJ PODSTAWIE postawi zakaz ? Czy instytucje publiczne działają poza prawem ? NIE. Każdy taki zakaz byłby "przekroczeniem uprawnień" lub "nie dopełnieniem obowiązków". Pokaż mi osobę, która będzie kozłem ofiarnym do postępowania karnego i konsekwencji uniemożliwiających pracę w tych instytucjach. Oj przydadzą się telefony komórkowe i funkcja "nagrywanie video" - skorzystam.

  9 stycznia 2020r. o 14:13

R E K L A M A

Skomentuj:

Kontakt z Bolec.Info

Redakcja: redakcja@bolec.info, tel. 693-375-790
Dział Reklamy: reklama@bolec.info
Reklama na Bolec.Info: tel. 693-375-950, 693-375-799
Pełna wersja strony
Bolec.Info - wersja mobilna

Copyright © 2004-2020 by Bolec.Info (przygotowanie: Bartłomiej Mierzwa)