BolecCynk

 

R E K L A M A

Dzikie wysypisko na Kościuszki

Komentarze Bolecnautów

 • avatar

  Po pierwsze - teren prywatny !
  Po drugie - dlaczego "redaktor" zanim coś napisze, to nie sprawdzi ??
  Żenada.

  11 kwietnia 2019r. o 22:25

 • avatar

  własciciel terenu powinien zostac ukarany,szybko by sie zainteresował swoim terenem w jakim stanie jest.I nie wazne,ze to nie on go do takiego stanu doprowadził,tylko ze na to pozwolił!!!!

  11 kwietnia 2019r. o 23:49

 • avatar

  Wczoraj (11.04.) miaqłem przyjemności jechać drogą gruntową z Krzyżowej do Lipian. 1,5 km przed Lipianami natknąłem się na trzy miejsca "zrzutów " śmieci odpadów. Pierwsze miejsce to mnóstwo elementów tapicerki samochodowej, wszelkei maści plastików samochodowych. W drugim miejscu leąła kanapa a w trzecim worki plastikowe z zawartości, Jeszcze nikt nie zdążył zweryfikować ich zawartości (były całe). Mimo, że na terenie gmin tworzy się PSZOP to walka z brudasami będzie w naszym kraju trwała "wieki". Szokuje mnie w komentarzach pytanie a kto jest właścicielem terenu? Można to odebrać nie inaczej jak przeniesienie winy z brudasów na właścicieli, dysponentów terenu. - paranoja.

  12 kwietnia 2019r. o 8:34

 • avatar

  ~Sina Gailadia 16 godz. 25 min. temu

  ~~Sina Gailadia

  Postów:

  Marzy się nam "Bulwar nad Bobrem". Mamy piękny wiadukt, który jest zachwycający jak podziwiamy go z daleka. Niestety, nie ma nad Bobrem wokół wiaduktu zadbanego terenu, droga polna wyboista, kurzu pełno, wszędzie porozbijane butelki i rozrzucone wszechobecne szkło. Tak jest od ponad 50 lat. Wstyd zaprosić rodzinę z innych zakątków Polski i pochwalić się wiaduktem o rozmiarach światowych, bo jest to miejsce zapomniane do sprzątania przez organy uprawnione. Pytam więc, do kogo należy sprzątanie wokół wiaduktu, na terenach zielonych przy rzece Bóbr ? Jeśli jest to teren miejski, to kłaniam się Panu Prezydentowi i Radnym w pas i błagam, zabezpieczcie środki finansowe na stworzenie bulwaru nad Bobrem. Może nie tak imponującego jaki jest w Warszawie nad Wisłą, ale aby można było spacerować i korzystać bezpiecznie z urokliwego miejsca. "Wisienką na torcie" byłaby restauracja
  z dużymi przeszklonymi szybami i widokiem na wodospad. Miejsce na wesela cudowne. Ale się rozmarzyliśmy z rodziną ? Może nie wszystko stracone i pojawi się prywatny inwestor, któremu miasto sprzeda grunt ? Co do wysypisk na Kościuszki, to właściciel winien zostać zmuszony do sprzątnięcia i zabezpieczenia terenu. Panie Prezydencie liczymy na wspaniałą promocję naszego miasta i uczynienie dobra nam wszystkim."
  Wiadomo, że trzeba dbać o czystość i to jest oczywiste, ale nikomu nie dano prawo do śmiecenia. Okolice wiaduktu lub tereny w okolicach żwirowni przy Kościuszki są częściej odwiedzane przez bolesławian, ale proszę udać się w okolice ul. Ceramicznej Przejeżdżając przez teren dawnego SKR i dalej w górę drogą gruntową w kierunku byłych pól irygacyjnych po obu stronach wspomnianej drogi ciągnie się wyjątkowe wysypisko, ale tam rzadko ktokolwiek się wybiera i można powiedzieć , że nikomu ten stan rzeczy nie przeszkadza.

  12 kwietnia 2019r. o 8:47

 • avatar

  To nie tak, że właściciel jest winny ale odpowiada za stan swojej nieruchomości.
  I to, że ktoś mu nabrudził nie oznacza, że my mamy odpowiadać za sprzątnięcie.
  Po prostu niech każdy robi swoje i będzie ok.

  12 kwietnia 2019r. o 8:49

 • avatar

  Gdzie są służby choćby straż miejska za co szefowa straży pobiera nie małe wynagrodzenie ?

  12 kwietnia 2019r. o 11:05

 • avatar

  ~~Turkusowa Jodła napisał(a): Wczoraj (11.04.) miaqłem przyjemności jechać drogą gruntową z Krzyżowej do Lipian. 1,5 km przed Lipianami natknąłem się na trzy miejsca "zrzutów " śmieci odpadów. Pierwsze miejsce to mnóstwo elementów tapicerki samochodowej, wszelkei maści plastików samochodowych. W drugim miejscu leąła kanapa a w trzecim worki plastikowe z zawartości, Jeszcze nikt nie zdążył zweryfikować ich zawartości (były całe). Mimo, że na terenie gmin tworzy się PSZOP to walka z brudasami będzie w naszym kraju trwała "wieki". Szokuje mnie w komentarzach pytanie a kto jest właścicielem terenu? Można to odebrać nie inaczej jak przeniesienie winy z brudasów na właścicieli, dysponentów terenu. - paranoja.


  to na pewno ktoś lokalny, ktoś kto zna te drogi. Z tego co się orintuję to w Krzyżowej ktoś zajmuje się biznesem śmieciowym i przyjmuje śmieci i odpady samochodowe za jakieś niewielkie pieniądze; a wiem to stąd, bo kolega mój kiedyś jechał tam zostawić całego busa odpadów. Więc podejrzewam, że to mogą być odpady od tego biznesmena

  12 kwietnia 2019r. o 21:47

 • avatar

  ~~Zielonkawobłękitny Czarny napisał(a): Gdzie są służby choćby straż miejska za co szefowa straży pobiera nie małe wynagrodzenie ?


  a gdzie dzielnicowy z Kościuszki niech ruszy swoje cztery litery z biurka ???? to nie powstało w jeden dzień lecz jest od wielu lat co on zrobił w tej sprawie ???

  15 kwietnia 2019r. o 11:19

R E K L A M A

Skomentuj:

Kontakt z Bolec.Info

Redakcja: redakcja@bolec.info, tel. 693-375-790
Dział Reklamy: reklama@bolec.info
Reklama na Bolec.Info: tel. 693-375-950, 693-375-799
Pełna wersja strony
Bolec.Info - wersja mobilna

Copyright © 2004-2020 by Bolec.Info (przygotowanie: Bartłomiej Mierzwa)