BolecCynk

 

R E K L A M A

"Walczymy o godność"

Komentarze Bolecnautów

 • avatar

  ~~Tabaczkowy Rdest napisał(a):
  ~~Szkarłatnoczerwona Rezeda napisał(a): Pracy nie brakuje jak to mówią jak ci nie pasują warunki to się zwolnij ,bardzo wiele ludzi nie pracuje w swoim wyuczonym zawodzie i im to nie przeszkadza ale oni chcą pracować a nie się lenić za państwową kasę.

  Jeśli skończyłeś zawodówkę budowlaną to pewnie dla ciebie żaden problem jak zmienisz fach na spawacza. Nie zainwestowałeś w siebie zbyt wiele to i nie zal poświęconych sił i środków. A weź pod uwagę że przeciętny nauczyciel ma dodatkowo 3-4 fakultety. Tysiące godzin dokształcania, które mógł poświęcić swojej rodzinie. Ale się dokształcał by być lepszym w swoim zawodzie. A ty mu tak lekko radzisz - zmień zawód. Ja zmieniłem, na początku kariery nauczycielskiej, by nie musieć takiej decyzji podejmować później. Brakuje mi tego bo lubiłem pracę z młodzieżą. Ale jeść też coś trzeba.
  Ciekawe jak Pani mgr czy dr zepsuje się kran,trzeba będzie pomalować mieszkanie czy może sobie sama zbuduje domek to zobaczy kto i ile potrafi śą ludzie ,którzy nie uczyli się zawodu lub zmienili z konieczności i w innym dochodzą do np szefów kuchni w hotelach Hiltona,czy innych placówkach potrafią tworzyć teksty i utwory muzyczne a więc widać że nie zawsze wasza szkoła i wiedza jest im potrzebna więc więcej pokory zapomnieliście kim była guwernantka i kiedy wasz zawód został tak wywyższony ?

  10 kwietnia 2019r. o 16:29

 • avatar

  Narcyzie, tylko komunista lub nauczyciel mógł uwierzyć, że Broniarz ze swoją bandą chce cokolwiek ugrać dla ogółu pracowników oświaty. Najpierw olał administrację i służby pomocnicze, a teraz i samych nauczycieli. Bo to, że od początku olewał dzieci, młodzież oraz ich rodziców i opiekunów, widział nawet ślepy. Strajk miał go wypromować, jako kandydata na nową kadencję prezesa i tyle. Przy okazji miał wspomóc kolesi z PO-KO, KE i innych lewaków w destabilizacji sytuacji w Polsce. Ci "inteligenci z elit" przekonali nawet niektórych, że będzie 500+ dla krów i trzody, a nie dla rolników je hodujących. Ale to nawet szkoda gadać, bo jak jest widzi każdy myślący.

  10 kwietnia 2019r. o 16:34

 • avatar

  Trzymam za P. Szydlo. Oby sie nie poddala

  10 kwietnia 2019r. o 16:46

 • avatar

  ,,...walczymy o godność ..'' po prostu leżę :) , :) . męczyli się tyle latek , zamykali szkoły w okolicy , likwidowali przedszkola, ograniczali etaty wspaniali radni POwiatowi , i miejscy . A ta teraz walczy o godność - śmiechu warte . Zastawiają się dziećmi po raz kolejny. Proszę pokazać dokumenty w których domagała się pani podwyżek i godności od organu prowadzącego szkołę !!!!

  10 kwietnia 2019r. o 17:43

 • avatar

  Jak czytam powyższe wpisy to myślę że żyję w kraju durni i matołów. Jak tak dalej będzie ,to naukę czerpać dzieci będą ze smartfonów (prezentów pierwszokomunijnych). Głupim narodem łatwo rządzić.

  10 kwietnia 2019r. o 17:53

 • avatar

  Trzeba podtrzymywać ducha w narodzie. Egzamin 8 klas przeprowadzić będzie trudniej, ponieważ szkol podstawowych jest zdecydowanie więcej. Trzeba dotrwać do Świat ( strajkować, brać opiekę, zwolnienie), bo zagrożona jest klasyfikacja klas maturalnych w szkołach średnich, a Rady Pedagogicznej ludźmi z ulicy się nie zastąpi!!!

  10 kwietnia 2019r. o 18:06

 • avatar

  Ciekawe kto nauczył tych fachowców wszystkich? Zapewne samouki z nich!!!!! Przemyślcie,co piszecie,ludzieeee! Większość waszego dzieciństwa chyba spędziliście w przedszkolach i szkołach.....czy się mylę może?

  10 kwietnia 2019r. o 18:44

 • avatar

  No i widać jakość nauczycielską. Dla swojego widzimisię i trochę złotówek gotowi bez refleksji poświęcić uczniów i ich edukację. Przecież nieklasyfikowanie ośmioklasistów, nie dopuszczenie absolwentów szkół średnich do matur to już nie strajk, a rodzaj zamachu stanu. To uderzenie w ustrój Państwa, prawa konstytucyjne obywateli i łamanie prawa karnego i cywilnego. Tylko oni mają rację, a gdy ktoś ich nie [popiera, to tłuk, nieuk i nieudacznik. To nawet szkoda komentować. Dosięgli bruku nigdy nie będąc ideałem. I oni mówią o godności... Zgroza.

  10 kwietnia 2019r. o 18:50

R E K L A M A

Skomentuj:

Kontakt z Bolec.Info

Redakcja: redakcja@bolec.info, tel. 693-375-790
Dział Reklamy: reklama@bolec.info
Reklama na Bolec.Info: tel. 693-375-950, 693-375-799
Pełna wersja strony
Bolec.Info - wersja mobilna

Copyright © 2004-2020 by Bolec.Info (przygotowanie: Bartłomiej Mierzwa)