BolecCynk

 

R E K L A M A

Komentarze Bolecnautów

 • avatar

  ~~Jasnozielony Nachyłek napisał(a): A tymczasem w Lwówku Śl. w szpitalu .....blok operacyjny po remoncie, nowy tomograf. Zdaniuk wywalony z Bolesławca powoli podnosi szpital. Nie zamyka oddziałów nie wywala specjalistow, U nas zwijanie szpitala. Blok w rozsypce, dziecięcy zamkniety, neurologia rozwalona, teraz kolej na położnictwo i panią dr Sz-M. 10 lat rozwoju w kilka miesięcy zostało zniszczone. Pytam cz to wszystko co się dzieje jest za zgodą np rady społecznej? A może trzeba instytucji na trzy litery aby poznać prawdę?


  wszystko w tym temacie ;)

  przedwczoraj o 18:00

 • avatar

  DYREKORZE ZDANIUK..PANA NASTEPCA POWINIEN KLANIAC SIE I TERMINOWAC....ALE JEST WYBRANCEM PREZYDENTA :) I WSZYSTKO JASNE :)

  14 godz. 43 min. temu

 • avatar

  Jedynym z wielu dyrektorów...tak ulubiony..pomimo takiego wyniku finansowego I szpitala który przestał istniec dla mieszkańców.Brawo Prezydencie za wizjonerstwo :):):):):):)

  12 godz. 25 min. temu

 • avatar

  Za brak neurologii I pediatrii I dzielone oddziały na covidowe...Pan I Starosta o tym wie!!!Zarząd powiatu klepie!!!! A szpitale w okolicy normalnie pracują..tak to miało być?????

  11 godz. 26 min. temu

 • avatar

  To sluzycie boleslawionom...bo jak Prezydent mówił "Boleslawianie zasługują na dobre leczenie"... sciema,którą zafundowaliscie mieszkańcom-i dalej swoje decyzje o szpitalu jednoimiennym propagujeciee!! Jak Pan Starosta z tym się czuje???Jak zarząd powiatu???Z Barczykiem jako waszym kierunkowskazem::::)))))))))))

  11 godz. 10 min. temu

R E K L A M A

Skomentuj:

Kontakt z Bolec.Info

Redakcja: redakcja@bolec.info, tel. 693-375-790
Dział Reklamy: reklama@bolec.info
Reklama na Bolec.Info: tel. 693-375-950, 693-375-799
Pełna wersja strony
Bolec.Info - wersja mobilna

Copyright © 2004-2020 by Bolec.Info (przygotowanie: Bartłomiej Mierzwa)