BolecCynk

 

R E K L A M A

Komentarze Bolecnautów

 • avatar

  Myślę że prezydent odda swoją perłę...perle covidowego szpitla..co nie miał dzieciństwa tylko" po przedszkolu" już studiował zarządzanie w szpitalu Mamusi...:)

  przedwczoraj o 22:55

 • avatar

  Młody Dyrektor wizjoner. Brawo panie Dyrektorze. Do odważnych świat należy. Już nam Pana zazdroszczą. A szuje... No cóż, zawsze się znajdą. Więc głowa do góry i do przodu

  wczoraj o 0:04

 • avatar

  Co wyście się tak tego Barczyka uczepili. Władza odgórnie mu narzuciła szpit6al jednoimienny to realizuje zarządzenie. A ten kontenerowy oddział szpitalny jak kiedyś pandemia się skończy ma być przekwalifikowany na hospicjum dla osób starszych. I co źle??? Teraz osoby starsze szwędają się po Nowogrodźcu, prywatnych ośrodkach gdzie na miesiąc rodzina musi zapłacić 3 tys. złotych. A tak , będzie na miejscu. Nie mogę zrozumieć tych stale narzekających i co by nie robić wszystko krytykujących.

  18 godz. 51 min. temu

 • avatar

  "Władza odgorna" zgodziła się na prośby i zabiegi zarządu powiatu I tyle w tym temacie.Barczyk chwalił się zabiegami w tym temacie pracownikom,jak to bardzo, o to się stara.Prawda znana wszystkim.

  3 godz. 52 min. temu

R E K L A M A

Skomentuj:

Kontakt z Bolec.Info

Redakcja: redakcja@bolec.info, tel. 693-375-790
Dział Reklamy: reklama@bolec.info
Reklama na Bolec.Info: tel. 693-375-950, 693-375-799
Pełna wersja strony
Bolec.Info - wersja mobilna

Copyright © 2004-2020 by Bolec.Info (przygotowanie: Bartłomiej Mierzwa)