BolecCynk

 

R E K L A M A

VE-TO nie chce galerii

Komentarze Bolecnautów

 • avatar

  Te podpisy się do niczego nie przydadzą bo radni i tak zrobią swoje czyli przegłosują sprzedaż działki. Lepiej zmieńcie listy do podpisów i zróbcie referendum odwołujące radnych. Lockdown się skończy w kwietniu to będzie czas do października żeby to ogarnąć.

  przedwczoraj o 0:12

 • avatar

  Górale mają swoje veto, pomorze swoje i gmina Nowogrodziec ma swoje veto. Ale to gminne było pierwsze. Zwróćcie uwagę, że nie tylko Nowogrodziec nie chce galerii. W pobliskim Lubaniu mieszkańcy również nie zgadzają się na wybudowanie kolejnej galerii.
  Podpisuję się pod tym komentarzem wyżej. Jeżeli wybrani zostali przedstawiciele mieszkańców - radni i oni nie realizują swoich obietnic, lekceważą mieszkańców nie licząc się z ich zdaniem to należy przeprowadzić referendum w sprawie odwołania radnych.

  przedwczoraj o 11:57

 • avatar

  ~Zzieleniała Pragnia napisał(a): Te podpisy się do niczego nie przydadzą bo radni i tak zrobią swoje czyli przegłosują sprzedaż działki. Lepiej zmieńcie listy do podpisów i zróbcie referendum odwołujące radnych. Lockdown się skończy w kwietniu to będzie czas do października żeby to ogarnąć.

  Jak już organizować referendum to takie żeby odwołać burmistrza nieudolnego i nieudolną radę na czele z tym aroganckim Izydorczykiem .

  przedwczoraj o 13:49

R E K L A M A

Skomentuj:

Kontakt z Bolec.Info

Redakcja: redakcja@bolec.info, tel. 693-375-790
Dział Reklamy: reklama@bolec.info
Reklama na Bolec.Info: tel. 693-375-950, 693-375-799
Pełna wersja strony
Bolec.Info - wersja mobilna

Copyright © 2004-2020 by Bolec.Info (przygotowanie: Bartłomiej Mierzwa)