BolecCynk

 

R E K L A M A

Aplikacja zamiast wizyt policji

Komentarze Bolecnautów

 • avatar

  Fachowcy informatycy nie pozostawiają na tym pisowskim gniocie suchej nitki. Wczoraj był o tym obszerny reportaż. W życiu nie zainstaluję sobie tego trojana w telefonie i Wam też nie polecam.

  17 października 2020r. o 14:45

 • avatar

  Każdy wyborca pis_da musi zainstalować apkę. Nierząd musi znać miejsce swoich jaskiniowców.

  17 października 2020r. o 14:54

 • avatar

  A wy naprawdę uważacie ze bez tej apki nie znają waszej lokalizacji? Bo wyłączyliście lokalizację w telefonie? Czy wierzycie że opcja śledzenia byłaby możliwa do wyłączenia przez śledzonego?

  17 października 2020r. o 18:11

 • avatar

  Podobno w ramach walki z przeziębieniem nazywanym COVID19 , od przyszłego piątku obowiązek noszenia kalesonów oraz ciepłych skarpet powyżej kostki. Policja będzie sprawdzać, czy każdy ma kalesony albo rajtuzy. Za brak kalesonów mandat 500 złotych, za brak skarpet spełniających normy wskazane w rozporządzeniu kolejne 500 złotych a kto nie przyjmie obligatoryjna kara nakładana przez sanepid w wysokości 30 000 złotych. Aby uniknąć kontroli policji należy zainstalować aplikację ! Aplikacja będzie samoczynnie sprawdzać czy jesteśmy ciepło ubrani. Jako naród tylko w ten sposób możemy zapobiec przeziębianiu ludzi ! Dzięki temu udostępnią nam wstęp na basen i na siłownię ale w kalesonach i szaliku no i oczywiście po wcześniejszym zainstalowaniu aplikacji !

  17 października 2020r. o 21:41

 • avatar

  Dodałbym jeszcze funkcję wykrywania "czosnkowego oddechu". Dmuchamy w mikrofon i jeżeli apka go nie wykryje, to automatycznie wysyła raport do sanepidu z prośbą o nałożenie na nas kary administracyjnej :D
  Nie od dziś wiadomo, że czosnek to samo zdrowie przecież

  17 października 2020r. o 21:46

 • avatar

  Uzupełnię wcześniejszy wpis bo wyleciały mi z głowy kolejne pomysły na walkę z COVID19 :
  Podobno Policjant , który przyjdzie do służby w kalesonach, grubych skarpetach, czapce ale dodatkowo założy nie obowiązkowy szalik otrzymuje premie nie mniejszą niż 700 złotych pod warunkiem, że przełożony własnoręcznie wyczuje w spodniach dodatkowe zabezpieczenia i potwierdzi to aplikacja. Podobno z tego samego funduszu nagród w ramach programu forsowanego ustawowo "Premia dla bohatera" pielęgniarka, która zdejmie kalesony przegrzanemu policjantowi nie bacząc na zarażenie COVID 19 otrzyma comiesięcznie 1500 złotych dodatku do uposażenia !

  17 października 2020r. o 22:06

 • avatar

  ~~Purpurowa Godecja napisał(a): Podobno w ramach walki z przeziębieniem nazywanym COVID19 , od przyszłego piątku obowiązek noszenia kalesonów oraz ciepłych skarpet powyżej kostki. Policja będzie sprawdzać, czy każdy ma kalesony albo rajtuzy. Za brak kalesonów mandat 500 złotych, za brak skarpet spełniających normy wskazane w rozporządzeniu kolejne 500 złotych a kto nie przyjmie obligatoryjna kara nakładana przez sanepid w wysokości 30 000 złotych. Aby uniknąć kontroli policji należy zainstalować aplikację ! Aplikacja będzie samoczynnie sprawdzać czy jesteśmy ciepło ubrani. Jako naród tylko w ten sposób możemy zapobiec przeziębianiu ludzi ! Dzięki temu udostępnią nam wstęp na basen i na siłownię ale w kalesonach i szaliku no i oczywiście po wcześniejszym zainstalowaniu aplikacji !
  Od poniedziałku berety z antenką.

  przedwczoraj o 8:54

 • avatar

  służenie legalnej mafii

  przedwczoraj o 11:14

R E K L A M A

Skomentuj:

Kontakt z Bolec.Info

Redakcja: redakcja@bolec.info, tel. 693-375-790
Dział Reklamy: reklama@bolec.info
Reklama na Bolec.Info: tel. 693-375-950, 693-375-799
Pełna wersja strony
Bolec.Info - wersja mobilna

Copyright © 2004-2020 by Bolec.Info (przygotowanie: Bartłomiej Mierzwa)