BolecCynk

 

R E K L A M A

Perły samorządu 2020

Komentarze Bolecnautów

 • avatar

  Ile kosztuje miasto udział w takim rankingu "Perla samorządu"?

  16 października 2020r. o 11:25

 • avatar

  Ośmiornice nie maja pereł

  16 października 2020r. o 13:52

 • avatar

  Nagrodę powinien jeszcze otrzymać za wyprzedawanie każdej wolnej parceli ziemi zaprzyjaźnionemu deweloperowi, który zabetonowuje potwornie nasze miasto!! kolejna nagroda za beznadziejne kolejne galerie w centrum miasta, zamiast jednej porządnej!!! Kolejna nagroda za brak zainteresowania niszczejącymi, zabytkowymi kamienicami np. ulica Kubika, Karola Miarki, ale na beznadziejne ceramiczne ławeczki kasa dla kolesia jest, albo na paskudny mural "wdzięczności " dla służby zdrowia . Wakaty obsadza kolesiami na zasadzie wymienności osobowej : dzisiaj tu , jutro jesteś tam. I sitwa od wielu lat ta sama. Chore myślenie i tworzenie mafijnego środowiska. ?Jak w Platformie obywatelskiej. Tak wygląda po krótce mały fragment marnotrawienia i bezsensownego wydawania pieniędzy podatników. Prezydent to człowiek, który od wielu lat irracjonalnie zarządza miastem. Ciekawe kto zasiadał w kapitule przyznającej nagrody? Bolesławiec to prywatny folwark pana Romana. Żenujące, a ludzie dalej na niego głosują.

  17 października 2020r. o 13:42

 • avatar

  W rankingu oceniano samorządy i włodarzy pod kątem działalności w zakresie m.in. pozyskiwania inwestorów ilu to inwestorów przybyło w ciągu ost załóżmy 5 lat ??? w naszej strefie na modłowej ?? nie pytam ile firm się rozbudowało bo to coś zupełnie innego??

  17 października 2020r. o 13:53

 • avatar

  bym zapomniał jakie to udogodnienia stworzono lokalnym przedsiębiorcom by Ci chcieli tworzyć swoje biznesy ??? ja kojarzę same podwyżki ...

  17 października 2020r. o 13:55

 • avatar

  ~~Modrawy Jaśminowiec napisał(a): Nagrodę powinien jeszcze otrzymać za wyprzedawanie każdej wolnej parceli ziemi zaprzyjaźnionemu deweloperowi, który zabetonowuje potwornie nasze miasto!! kolejna nagroda za beznadziejne kolejne galerie w centrum miasta, zamiast jednej porządnej!!! Kolejna nagroda za brak zainteresowania niszczejącymi, zabytkowymi kamienicami np. ulica Kubika, Karola Miarki, ale na beznadziejne ceramiczne ławeczki kasa dla kolesia jest, albo na paskudny mural "wdzięczności " dla służby zdrowia . Wakaty obsadza kolesiami na zasadzie wymienności osobowej : dzisiaj tu , jutro jesteś tam. I sitwa od wielu lat ta sama. Chore myślenie i tworzenie mafijnego środowiska. ?Jak w Platformie obywatelskiej. Tak wygląda po krótce mały fragment marnotrawienia i bezsensownego wydawania pieniędzy podatników. Prezydent to człowiek, który od wielu lat irracjonalnie zarządza miastem. Ciekawe kto zasiadał w kapitule przyznającej nagrody? Bolesławiec to prywatny folwark pana Romana. Żenujące, a ludzie dalej na niego głosują.

  I like it :)

  17 października 2020r. o 15:10

 • avatar

  ~~Oliwkowozielony Driakiew napisał(a): Perła właśnie podniosła wszystkim podatki w mieście od nowego roku. Porażka

  Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd podatki zostały podniesione, ale tylko o 4 grosze za 1 m2 przy mieszkaniu o powierzchni 200m2 daje to 8 zł. więcej. Należy też pamiętać, że przez 5 lat mieszkańcy Bolesławca nie płacili podatków.

  przedwczoraj o 13:11

R E K L A M A

Skomentuj:

Kontakt z Bolec.Info

Redakcja: redakcja@bolec.info, tel. 693-375-790
Dział Reklamy: reklama@bolec.info
Reklama na Bolec.Info: tel. 693-375-950, 693-375-799
Pełna wersja strony
Bolec.Info - wersja mobilna

Copyright © 2004-2020 by Bolec.Info (przygotowanie: Bartłomiej Mierzwa)