BolecCynk

 

R E K L A M A

Jesteśmy w żółtej strefie

Komentarze Bolecnautów

 • avatar

  Wyłamię się i pominę moją wypowiedź o skończeniu dyskusji na tydzień . strasznie mnie zaciekawiło co ta za Grupa Trzymająca Władzę na Całą Planetę .
  Piotrze wybacz mi wyjaśnij bo nie zasnę .

  16 października 2020r. o 20:02

 • avatar

  M21W2 napisał(a): Wyłamię się i pominę moją wypowiedź o skończeniu dyskusji na tydzień . strasznie mnie zaciekawiło co ta za Grupa Trzymająca Władzę na Całą Planetę .
  Piotrze wybacz mi wyjaśnij bo nie zasnę .


  Zaczęło się bodajże od Kennediego . On bodajże jako pierwszy publicznie oświadczył , że istnieje głęboko zakonspirowana grupa ludzi , których władza i wpływy nie mają granic .
  Mówi się o grupie Bilderberg , Masonach i Illuminatach. Ale mi się wydaje , że to są powiązane struktury . Powiązane nawet z Watykanem . Jest na prawdę Lucjanie od diabła literatury nie mówiąc o portalach internetowych. Jako ciekawostkę podam , że Komisja Trójstronna , to również fragment grupy , a na posiedzeniach tejże komisji brał udział kolega Paligłup i oczywiście Radzio Sikorski ... i jeszcze któryś z tych naszych notabli ... ale z głowy mi wyleciało ... starość nie radość :D
  Rzec z cała zaczęła się w niemieckim Ingolschtad . Tam jakieś dwieście pięćdziesiąt lat temu powstał manifest Illuminatów. Główne założenia to totalna uniwriłowka , i trzy wojny światowe w celu ograniczenia populacji planety do pięciuset milionów posłusznych niewolników. Dwie pierwsze wyszły chłopakom całkiem nie źle , trzecia , która właśnie trwa , to wojna o ludzką świadomość Lucjanie :)

  Oni już wtedy otwarcie mówili o depopulacji w tym swoim manifeście , gdzie " Mein kampf " klasyka narodowego socjalizmu , to opowieści z Mchu i paproci , jak Żwirek kręci z Muchomorkiem :D

  Trzecia wojna idzie o umiejętność oddzielenia ziarna od plew w morzu kłamstwa , w jakim codziennie jesteśmy otaczani przez ścierwomedia :)

  Jak zaczęła się zadyma w Wuhan , to myślałem , że pójdą na całość z depopulacją narodów , ale chyba coś jednak nie pykło , bo jak na dżumę , czy choćby hiszpankę to śmiertelność jest na prawdę znikoma .

  Nie wiem , czy wiesz Lucjanie , ale podczas ostatniej dżumy w Londynie zaraza wybiła połowę populacji miasta . Dwa miliony z czterech poszło w piach. To taki nieudolny koronaświrus siedzi tylko w naszej zastraszonej wyobraźni , a wojna polega na tym , że tylko Stwórca wie , co gnoje jeszcze wymyślą .

  Ja osobiście uważam , że następnym krokiem do depopulacji planety będzie sztuczna inteligencja , jak z Terminatora , i niech Stwórca ma nasze dzieci i wnuki w opiece , bo mi to już w zasadzie wisi :)

  Jeszcze raz miłego wieczoru Lucjanie :)

  16 października 2020r. o 20:36

 • avatar

  Piotrek przeczytałem z zainteresowaniem , ten temat jest mi absolutnie obcy i nieznany .
  Czytałem coś tam że jest kilku multimiliarderów którzy mogliby zatrząść światową gospodarką ale przy pomocy mamony . Dzięki , Dobranoc .

  16 października 2020r. o 20:55

 • avatar

  Zawsze do usług Lucjanie :)

  Śpij dobrze :)

  16 października 2020r. o 21:07

 • avatar

  Zyga z Gdańskiej ma żółte papiery.

  przedwczoraj o 10:12

R E K L A M A

Skomentuj:

Kontakt z Bolec.Info

Redakcja: redakcja@bolec.info, tel. 693-375-790
Dział Reklamy: reklama@bolec.info
Reklama na Bolec.Info: tel. 693-375-950, 693-375-799
Pełna wersja strony
Bolec.Info - wersja mobilna

Copyright © 2004-2020 by Bolec.Info (przygotowanie: Bartłomiej Mierzwa)