BolecCynk

 

R E K L A M A

Katarzyna Reguła dyrektorem PCEiKK

Komentarze Bolecnautów

 • avatar

  Pamiętliwy Roman nie lubi ludzi z charakterem - pamiętacie starcia na sesji z Rudykiem np. w sprawie zabudowy placu na Łokietka ? Minęło 20 lat i nikt dotąd nie rozlicza,wymusza zabudowy palcu.. Dlaczego.? Rudyk /Domarecka/Spraski?Stasik/Palczewski...muszą odejść. Karma wraca panie Tomaszu.

  1 sierpnia 2020r. o 12:10

 • avatar

  Drogi Piotrze
  Dziękuję Ci za wieloletnią efektywną współpracę. Dziękuję za cierpliwość, zrozumienie i wiele ciepła.
  Jesteś osobą wyjątkowo kreatywną i pracowitą. Projekty unijne, które wspomagały uczniów głównie szkół średnich i gimnazjów, dały szansę wielu młodym ludziom.
  Rozwinąłeś ideę konkursów, bez których życie szkolne ( o czym dopiero przekona się wielu nauczycieli) stanie się o wiele uboższe. Dzięki Twoim działaniom o wielu laureatach konkursów słyszymy, bo robią kariery naukowe.
  Mam jednak nadzieję, że Twoja następczyni nie zaprzepaści Twojej pracy.
  Tylko ci, którzy są związani z bolesławiecką oświatą, wiedzą jaką wartość miało PCEi KK po Twoim dyrektorowaniem.
  Pamiętaj, że mamy w sercu i pamięci to wszystko, co zrobiłeś przez 19 lat. Na razie odreaguj, zadbaj o zdrowie. Krystyna

  Piotrze, tak dużo robiłeś dla nauczycieli, dla szkół tak wiele opracowałeś wniosków, byłeś wiernym druhem Śp.Dariusza Kwaśniewskiego, do końca byłeś przy nim , wspierałeś Go do ostatnich chwil jego życia - teraz odchodzisz ze stanowiska , odpocznij jak radzi Krystyna i zacznij walkę o lepsze jutro dla siebie i dla nas .Jadwiga

  3 sierpnia 2020r. o 9:14

 • avatar

  Masz zgodę na umieszczenie tego zdjęcia na forum ?

  3 sierpnia 2020r. o 18:54

 • avatar

  Robota wykonana w białych rękawiczkach. Panie Prezesie melduję wykonanie zadania. Znam Piotra wiele lat i wiem, że to uczciwy i kompetentny gość. Ale chyba naiwny. Jeżeli myślał, że kontrkandydując z Romanem uchroni go kompetencja i wiedza to się przeliczył a konkursy dla dzieci i projekty unijne to coś co może być, ale wcale nie musi. Nikt za tym długo nie będzie płakał. Piotrze, wiem że odbijesz się od dna i jeszcze o Tobie usłyszymy. Odpocznij od tych małych sterowanych z ratusza ludzi. Oni też nie są nieprzemakalni. Teraz piją szampana ale wkrótce potkną się o własne nogi. Jak zawsze zachowałeś się z klasą gratulując nowej Pani dyrektor. Tak trzymaj..Jestem z Ciebie dumny.

  5 sierpnia 2020r. o 11:03

R E K L A M A

Skomentuj:

Kontakt z Bolec.Info

Redakcja: redakcja@bolec.info, tel. 693-375-790
Dział Reklamy: reklama@bolec.info
Reklama na Bolec.Info: tel. 693-375-950, 693-375-799
Pełna wersja strony
Bolec.Info - wersja mobilna

Copyright © 2004-2020 by Bolec.Info (przygotowanie: Bartłomiej Mierzwa)