Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Jacek Łuczkowski do Rady Powiatu
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Tabaczkowy Pustynnik niezalogowany
przedwczoraj o 8:27
~~Wrzosowy Kielichowiec napisał(a): Peło zwalnia z wiezienia 20 tys przestępców żeby zrobić miejsce dla swoich przeciwników politycznych.

Oczywiście. Trzeba zrobić miejsce na złodziei z PiS.

Nie widzę wad.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Centralny kryminał dla pisowców niezalogowany
przedwczoraj o 10:50
Ziobro szybko wrócił leczenia zza granicy :] Teraz może stawić się przed komisją ds. pegazusa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~felicjan niezalogowany
przedwczoraj o 14:12
Obiektywna TV Republika transmituje ,, na żywo '' przesłuchanie świadka na komisji, na żywo z pół minutowym poślizgiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piwo z Mentzenem niezalogowany
przedwczoraj o 19:44
Łukasz Mejza wykazuje się zerową aktywnością w Sejmie. Ale za to aż cztery prokuratury zajmują się aktywnością Mejzy i jego współpracowników:
1⃣ Prokuratura Regionalna w Poznaniu - śledztwo w sprawie unijnych dotacji. Dotyczy firmy Future Wolves Mejzy.
2⃣ Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga - śledztwo ws. działalności związanej z "uzdrawianiem" oferowanym przez firmę Mejzy Vinci NeoClinic
3⃣ Prokuratura Rejonowa Warszawa-Mokotów - śledztwo w sprawie farmy trolli, która namawiała do głosowania na Mejzę.
4⃣ Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze - śledztwo w sprawie nieprawidłowości w oświadczeniu majątkowym Mejzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piwo z Mentzenem niezalogowany
przedwczoraj o 19:44
Łukasz Mejza wykazuje się zerową aktywnością w Sejmie. Ale za to aż cztery prokuratury zajmują się aktywnością Mejzy i jego współpracowników:
1⃣ Prokuratura Regionalna w Poznaniu - śledztwo w sprawie unijnych dotacji. Dotyczy firmy Future Wolves Mejzy.
2⃣ Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga - śledztwo ws. działalności związanej z "uzdrawianiem" oferowanym przez firmę Mejzy Vinci NeoClinic
3⃣ Prokuratura Rejonowa Warszawa-Mokotów - śledztwo w sprawie farmy tr-olli, która namawiała do głosowania na Mejzę.
4⃣ Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze - śledztwo w sprawie nieprawidłowości w oświadczeniu majątkowym Mejzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie 0 niezalogowany
17 godz. 36 min. temu
Czy to tylko moje wrażenie że wszędzie gdzie są jakieś przekręty to znajdziemy albo PiS, albo Kościół z jego funkcjonariuszami .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kobaltowy Tulipanowiec niezalogowany
17 godz. 28 min. temu
ja nie mam takiego wrażenia...
ja mam absolutną pewność...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~taka prawda niezalogowany
7 godz. 1 min. temu
Prawdziwy powód przegranej PiS to Alzheimer Prezesa, który nie już czuje nastrojów społecznych.Bardzo ważna była rola Czarnka co zmobilizował młodych i Godek co zmobilizowała kobiety... Przez to kampania była żenująco słaba. Gdyby mózg miał jak 8 lat temu to PiS rządziłoby dalej, jestem tego pewien. Bo taki jest trend w Europie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Kamil Barczyk!
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!