Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koszulki z nadrukiem - dtg, sitodruk czy haft - Ideashirt.pl
~Miętowa Kolkwicja niezalogowany
17 lipca 2019r. o 17:09
Jaka cena?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Pomidor niezalogowany
21 stycznia 2020r. o 17:03
~Miętowa Kolkwicja napisał(a): Jaka cena?


w necie kupuje po 30 za sztuke - napis jaki chce, gdzie chce, czcionke sam wybieram, jest 2 takich na allgroszu, koszulka z fruit of the loom, dobra jakosciowo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowopłowy Rabarbar niezalogowany
21 stycznia 2020r. o 17:41
jaki chcę?
a'' precz z pisem i mckwaczem '' też można?

mam jeszcze pomysł na mckwacza na tle dwóch krzywych wieżyczek ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
5 czerwca 2020r. o 19:37
~~Karmelowopłowy Rabarbar napisał(a): jaki chcę?
a'' precz z pisem i mckwaczem '' też można?

mam jeszcze pomysł na mckwacza na tle dwóch krzywych wieżyczek ...


na to zapewne nie pozwoli im ''klauzula sumienia''...;)

u krawca się nie przyznawaj bo ci odmówi usługi lub pozostawi ''milion'' szpilek ...hahaha

gdyby nie cena-mimo wszystko wysoka- mam pomysł z wykorzystaniem okładki jednej z płyt Nightwish ...
ciekawe czy daliby radę ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Jacek Łuczkowski do Rady Powiatu