Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Cezary Przybylski
BolecFORUM Nowy temat

Wydział Komunikacji

~~Jasnopomarańczowy Mikołajek niezalogowany
30 czerwca 2020r. o 6:32
Starosta ma wszystkich w d. i jego banda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoniebieska Azalia niezalogowany
1 lipca 2020r. o 12:41
Te upokarzające sceny sprzed Wydziału Komunikacji można śmiało pokazywać w każdej Tv. Będzie Pan dumny, Panie Starosto!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarniawy Perukowiec niezalogowany
2 lipca 2020r. o 14:19
Potwierdzone! Spędziłem dzisiaj cztery i pół godziny przed Starostwem. Nie widać żeby ktokolwiek robił cokolwiek, aby przyspieszyć procesy związane z wydziałem komunikacji. No może poza ludźmi, którzy stoją w kolejkach i sami starają się przed budynkiem dojść do ładu i składu. Pociesza mnie tylko fakt, że nie padało. Mamy XXI wiek i twardą stopą cofnęliśmy się do PRL. Zastanawia mnie tylko fakt dlaczego inne miasta nie mają z tym problemu, tylko zawsze Bolesławiec...? Zarządzanie Starostwem leży i kwiczy! Skoro Starosta sam nie widzi rozwiązania to może zawsze sięgnąć po pomoc i zapytać kolegów z innych miast jak radzą sobie z tym problemem. Ewentualnie można zapytać ludzi w kolejce co o tym myślą ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Niecierpek niezalogowany
2 lipca 2020r. o 16:35
~~Czarniawy Perukowiec napisał(a): Potwierdzone! Spędziłem dzisiaj cztery i pół godziny przed Starostwem. Nie widać żeby ktokolwiek robił cokolwiek, aby przyspieszyć procesy związane z wydziałem komunikacji. No może poza ludźmi, którzy stoją w kolejkach i sami starają się przed budynkiem dojść do ładu i składu. Pociesza mnie tylko fakt, że nie padało. Mamy XXI wiek i twardą stopą cofnęliśmy się do PRL. Zastanawia mnie tylko fakt dlaczego inne miasta nie mają z tym problemu, tylko zawsze Bolesławiec...? Zarządzanie Starostwem leży i kwiczy! Skoro Starosta sam nie widzi rozwiązania to może zawsze sięgnąć po pomoc i zapytać kolegów z innych miast jak radzą sobie z tym problemem. Ewentualnie można zapytać ludzi w kolejce co o tym myślą ;)

Oni nie wiedzą co to jest e-urząd?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowa Czarnuszka niezalogowany
2 lipca 2020r. o 22:56
Gdzie jest pan redaktor Marczewski, niech nie biega za Trzaskowskim tylko zajmie sie tym co dzieje się w mieście, nie pokaże tego bałaganu, bo jak krytykować starostę i tą całą bandę z wydziału komunikacji. tam siedzi sitwa z układu, a pani Naczelnik spija sobie kawkę i ma wszystkich stojących w kolejce w głębokim poważaniu. Chamstwo i brak szacunku dla ludzi jest tam kultywowane od wielu lat. Ludzie piszą i skarżą się, ale zero reakcji ze strony starostwa, mimo, że widzą przez okno co się dzieje, ale co im tam, siedzą sobie na krzesełkach i kawkę spijają, a frajerzy niech stoją po parę godzin. Utrzymują się z naszych podatków i maja nas w dupie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczekoladowa Męczennica niezalogowany
3 lipca 2020r. o 12:06
Potwierdzam to najgorszy wydział w kraju nad Wisłą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Maciej Małkowski