Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Anna Zug!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pakiet pomocowy gminy Nowogrodziec
~~Indygowa Przylaszczka niezalogowany
8 kwietnia 2020r. o 19:31
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a):
~~Indygowa Przylaszczka napisał(a): Zarówno burmistrz jak i rada zostali "wybrani" przez mieszkańców i oczekujemy od jednej i drugiej strony realnej pomocy.

Jeżeli oni tacy dla ludzi to musimy jak ucichnie pandemia zorganizować referendum i odwołać całą radę włącznie z burmistrzem ,bo dobry gospodarz powinien umieć rządzić także w kryzysie a nie tylko jak pieniążki lecą z podatków mieszkańców i firm na terenie gminy .



Jestem za, na pewno kilku bezradnych radnych do odwołania. Młodych zostawić niech się wykażą. Tacy którzy mówią, że mieszkańcy i ich problemy ich nie interesują to powinni sami zrezygnować teraz jest najlepszy moment.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowa Celozja niezalogowany
8 kwietnia 2020r. o 21:45
Co tam u was Cykory ? Wiecie już, że Rząd zabrania nam spacerować a w ramach tarczy antykryzysowej chce wprowadzić rozwiązanie praca do 60 godzin w tygodniu i skrócenie czasu nieprzerwanego odpoczynku dziennego pracownika do 8 godzin. Takie pomysły znajdują się w projekcie rządowej "tarczy antykryzysowej". Aby nadrabiać straty, firmy mogą dostać narzędzie do wyzysku pracowników. A biorąc pod uwagę historię takich doraźnych rozwiązań, zmiana w Kodeksie pracy może być trwała !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
8 kwietnia 2020r. o 21:54
~~Jasnofioletowa Celozja napisał(a): Co tam u was Cykory ? Wiecie już, że Rząd zabrania nam spacerować a w ramach tarczy antykryzysowej chce wprowadzić rozwiązanie praca do 60 godzin w tygodniu i skrócenie czasu nieprzerwanego odpoczynku dziennego pracownika do 8 godzin. Takie pomysły znajdują się w projekcie rządowej "tarczy antykryzysowej". Aby nadrabiać straty, firmy mogą dostać narzędzie do wyzysku pracowników. A biorąc pod uwagę historię takich doraźnych rozwiązań, zmiana w Kodeksie pracy może być trwała !!!

A Ja myślałem ,że będę bezrobotny a tu każą pracować po 16 godz dziennie ,co ja będę robił z pieniędzmi .?Chyba wspomogę Relicha .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Wojciech Smoliński
REKLAMA Bal Day SPA w Zamku Kliczków!