Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy uczniowie w Bolesławcu powrócą do szkół?
~~Pistacjowa Macierzanka niezalogowany
11 sierpnia 2020r. o 15:51
Lekarze i naukowcy o COVID-19: Jesteśmy oszukiwani ! Wypowiedzi ponad 40 lekarzy i naukowców z całego świataNie wierzmy we wszystko, co mówi Nam władza ! Wspierajmy się. Bądźmy Razem. Niech w Życiu prowadzi Nas Wspólne Dobro, Prawda i Miłość.
– Nie ma żadnej pandemii !
– Wskaźnik śmiertelności na COVID-19 – poniżej zwykłej grypy !
– Ilość zgonów na COVID-19 jest nieprawdziwa !
– Testy na SARS-CoV-2 są wadliwe !
– Nie wszyscy powinni podlegać izolacji !
– Maseczki i rękawiczki nie chronią przez zakażeniem, wręcz szkodzą !
– Kwarantanna nie jest potrzebna – wręcz szkodzi zdrowiu !
– Dzieci i młodzież powinna chodzić do szkół !
– Gospodarka powinna normalnie funkcjonować !
– Decyzje rządów powodują ekonomiczny kryzys !

W ten i podobny sposób wypowiadają się dziesiątki wybitnych specjalistów z dziedziny wirusologii, pulmonologii, epidemiologii, mikrobiologii, biochemii, prawa konstytucyjnego, prawników i innych naukowców z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Włoch, Francji, USA, ,Danii, Izraela, Rosji, Kanady, Grecji oraz Polski. Ich wypowiedzi często nie są nagłaśniane w mass-mediach (budżety reklamowe od Big- Pharma) lub wręcz moderatorowane z popularnych platform społecznościowych (ta sama przyczyna).


https://politykapolska.eu/2020/06/20/lekarze-i-naukowcy-o-covid-19-jestesmy-oszukiwani-wypowiedzi-ponad-40-lekarzy-i-naukowcow-z-calego-swiata/

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowa Kosodrzewina niezalogowany
11 sierpnia 2020r. o 18:56
roman na senatora dumy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtobiała Ułudka niezalogowany
12 sierpnia 2020r. o 1:09
ktoś miał wolne? Bo ja pracowałam, a słyszę ciągle zawistne : nauczyciele siedzieli w domu. Miałam lekcje online, 3razy więcej sprawdzania i małe dziecko obok. Korzystałam ze swojego sprzętu, internetu i prądu. Ja wiem, dzieci też, ale mam dość hejtu. Tak jak nauczycieli wielu do Biedronki wysyła, tak ja Wam powiem:Zazdrościsz, przekwalifikuj się i zostań nauczycielem.



Moja odpowiedź... No co pan(i) mówi?! A ja mam trojke dzieci. Pod czas zdalnego nauczsnia dziecko na rękach najmlodsze i od 8.30 do 23.00,a czasami nawec do 02.00 w nlcy siedzialam z dziwcmi i wszystko musialam im tłumaczyć, uczyć ich, pomagać...bo niektórzy nauczycieli myślą sobie że mozna napisac zadanie domowe, klasowe i jeszcze do tego wszystkiego rysowania po 4 w tygodniu. Albo flef.... Do lasu iść... Tak że jak będą dalej uczyc sie dzieci proszę o online lekcje z kazdego prszedmiotu!!!! A jak nie to żądam wyaty za to że pracuje w domu od 8.30 i do samego wieczoru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kruczoczarny Szarłat niezalogowany
12 sierpnia 2020r. o 1:21
No właśnie. Niech będzie zdalne ale niech pracują nauczycieli. To przeciąż to samo co w szkołach by miały dzieci. A że pisać muszą do dziennika to kiedyś ręcznie wszytko pisali nauczyciela i nikt nie umarł od tego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koralowa Tygrysówka niezalogowany
12 sierpnia 2020r. o 10:33
Prezydent jak zwykle, kiedy jest problem to winny jest rząd. Kiedy jest sukces między innymi dzięki dotacji rządowej to oczywiście On może czasami starosta, no cóż ten typ tak ma. Zobaczymy na kogo zrzuci winę gdy od stycznia wejdą strefy płatnego parkowania, niemal w całym mieście i dla przyjezdnych i dla mieszkańców i dla osób prowadzących działalność gospodarczą?
W temacie szkoły myślę, że dzieci powinny wrócić do niej od września. Proszę zwrócić uwagę, że teraz się spotykają w grupach po kilka osób.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza