BolecCynk

R E K L A M A

Dzień Języków SP nr 4

15 maja 2017r. o 21:59, odsłon: 5214 - Wideo

Uczniowie klas 4-6 zabrali wszystkich w barwną podróż dookoła świata.

Bolesławiec - Informacje: Szkoła Podstawowa nr 4

Szkoła Podstawowa nr 4 (fot. Bernard Łętowski)

Dzień Języków Obcych już na stałe zagościł w kalendarzu imprez bolesławieckiej „czwórki”. W sobotę poprzedzającą weekend majowy, uczniowie klas 4-6 zabrali wszystkich w barwną podróż dookoła świata. Można więc było spotkać karawanę, zobaczyć Faraona, rosyjskie babuszki, mur chiński, zwiedzić ruiny Akropolu, czy też zrobić sobie zdjęcie z Merlin Monroe. A wszystko to z porywającą muzyką i kojącymi kadzidłami w tle.

Widowiskowo przygotowane stoiska były prawdziwą kopalnią wiedzy na temat 11 krajów świata. Każdy mógł się dowiedzieć, jaki jest język urzędowy danego państwa, które z miast jest jego stolicą, poznać zabytki i ciekawostki znane na całym świecie oraz różne zwroty grzecznościowe.

Kulminacyjną częścią imprezy były występy klas na forum szkoły. Uczniowie pokazali moc swoich możliwości prezentując barwne tańce orientalne, śpiewając piosenki i recytując związane z wylosowanym państwem wiersze. Dla widzów była to prawdziwa uczta dla oczu i ucha, która przeszła najśmielsze oczekiwania komisji konkursowej. Po emocjonujących zmaganiach i bardzo wyrównanej rywalizacji udało się wyłonić zwycięzców: 1 miejsce zdobyła klasa 4d, II miejsce klasa 4b, III miejsce klasa 4c, a wyróżniona została klasa 4a.

Oto materiał wideo dokumentujący te zdarzenia:

Uroczystość została zorganizowana przez nauczycielki języków obcych: panią Edytę Kowalską, Joannę Żmudę, Jolantę Walczak-Barchacką, Aleksandrę Kraśnicką oraz Jolantę Kucharską.

Teskt i wideo: Szkoła Podstawowa nr 4

(Bolec.Info/SP nr 4)

R E K L A M A

Komentarze Bolecnautów

R E K L A M A

Skomentuj:

Przepisz kod z obrazka

Kontakt z Bolec.Info

Redakcja: redakcja@bolec.info, tel. 693-375-790
Dział Reklamy: reklama@bolec.info
Reklama na Bolec.Info: tel. 693-375-950, 693-375-799
Pełna wersja strony
Bolec.Info - wersja mobilna

Copyright © 2004-2016 by Bolec.Info (przygotowanie: Bartłomiej Mierzwa)